2733
2734
برای جدایی اینارو بگیره؟ ماشین دارم خودم قبلا خریدم ولی کاش خونه به نامم برنه جای مهریه 

به نظرم اینکه سه دونگ خونه به نامت باشه یا کلش خیلی بهتر از مهریه س مهریه تو نبخش به صورت محضری ولی همین که نگی مهریه میخوای شوهرت رام میشه بگو من برا برگشتن به این زندگی میخوام باهام یکی باشی من حرفی از مهریه م نمیزنم و دلم نمیاد با مهریه تحت فشار بزارمت(الکی مثلا مطمئن شه😂)توام به من یه دلگرمی بده بفهمم برات مهمم و تو این زندگی با هم شریکید بیا خونه رو نصفشو یا کلشو بزن به نامم

احساساتمو نمیتونم پنهان کنم واسه همین بهم میگن بی سیاست ولی من خودمم بدون ادا بدون تظاهر بدون دورویی 
اگر نمیتونی ادامه بدی بهتر که بچه دار نشدی سعی کن با آرامش همه چیزو حل کنید و به توافق برسید چه درمو ...

اره درست نبود منم اون کارو بدم میاد هر چی توافق کنیم همونو میگیرم و تمام

کار غیر اخلاقی نمیخوام کنم 

خدا تویی که فقط میتونی کمکم کنی❤️

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مشکل نداشتیم بهم تو زندگی توهین میکرد حانی رپزای سخت هم اصلاااا نبود  مهریم ۴۰۰ تاس

خیلی سخته درکت میکنم

می‌خوام این کاربری جایی باشه که بیام از موفقیت هام، رسیدنم به هدفام و خوب شدن حالم بگم. فقط از کاهش وزن و رسیدن به اندام دلخواهم و خوب کردن حالم و روحیم و در کل چیزای خوب تو تاپیکام میگم😍
به نظرم اینکه سه دونگ خونه به نامت باشه یا کلش خیلی بهتر از مهریه س مهریه تو نبخش به صورت محضری ولی ...

اینکار فریبه این چجور راهنماییه که میکنید حتی برای طلاق هم طرفین باید باهم رو راست باشند

2731
مهریتو گذاشتی اجرا؟این پنج ماه کجا بوده چرا نیومده دنبالت؟ شاید از ترس مهریس

نه نذاشتم در  تماس بودیم ولی کم

میگفت برگرد خونه مهریه ات هم ببخش عین ادم زندکی کن 

فقط مشکل تو من میدید 

منم گفتم اصلا تو درست نمیشی من مقداری از مهرمو میخوام م جدا شیم و خواهشا جلسه ای ترتیب بده خانوادت بیان حرف های نهایی بزنیم

تو خیلی عصبی باید با بزذگ ترت بیای 

خیلی زود جوش و بد دهن 

قزاز شد امشب باباباش بیاد من گفتم تمهایی باهات حرفی ندارم 

خدا تویی که فقط میتونی کمکم کنی❤️

عزیز دل اگرم میخوای مهریه بگیری جوری بگیر منصفانه باشه خانومی اینجا اومد ندیدم مثل ایشون واقعا ولی حرفش خیلی به دلم نشست گفت من فقط نصف خونه رو به عنوان مهریه برداشتم چون اونم آدمه باز میخواد ادامه بده یگ عمر زحمت کشیده بود تااون خونه رو خریده انصاف نبود همه جیزشو بگیرم بیام بیرون قرار نیست بعد ازمن چون تفاهم نداشتیم باز از صفر بخواد شروع کنه انصاف نبود ظاهرا توافقی هم از هم جداشده بودن طلاق هم آدم بخواد بگیره جوانمردانه و منصفانه باید باشه

اینکار فریبه این چجور راهنماییه که میکنید حتی برای طلاق هم طرفین باید باهم رو راست باشند

آخه مهریه رو نمیشه دیگه گرف خونه بهتره بعدم عقلانی نیست آدم مهریه شو ببخشه

احساساتمو نمیتونم پنهان کنم واسه همین بهم میگن بی سیاست ولی من خودمم بدون ادا بدون تظاهر بدون دورویی 
آخه مهریه رو نمیشه دیگه گرف خونه بهتره بعدم عقلانی نیست آدم مهریه شو ببخشه

کسی نگفت ببخشه ولی اینکه یه چیزی آدم بگه ولی نیتش چیز دیگه باشه بعد اونو رو کنه میشه فریب مهریه زوری برکتی نداره باید مثل دوادم بالغ توافق کنن به یه نتیجه برسن با رضایت باشه

اصلا یکی از ترس هام همین بود  بچه دار شیم جای کمک فکر خودش باشه فقط برای همین بچه نیاوردم  ...

آفرین معلومه باهوشی تجربش برات کابوس میشد انشاالله که خدا کمکت کنه بهترین تصمیم رو بگیری و عاقبت به خیر. بشی

برا خواسته دلم و سالم به دنیا اومدن نی نیم صلوات میفرستین