2752
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مثلا به هیچ عنوان اسم مهریه رو نگو فقط بگو خونه یا ماشینو به نامم بزن بعدم بگو واسه حسن نیتم برا انج ...

برای جدایی اینارو بگیره؟ ماشین دارم خودم قبلا خریدم ولی کاش خونه به نامم برنه جای مهریه 

خدا تویی که فقط میتونی کمکم کنی❤️
دو‌بار از این فرصت ها دادم برگشتم همه چی بدتر د خواهر من ... خدا خیرت بده دو بار چه بگم بیشتر حتی&nb ...

پس ان شاالله که خدا کمکت کنه بهترین تصمیم ممکن رو بگیری عزیزم من جای تو نیستم و قطعا شرایطتتو درک نمیکنم بزات صلوات میفرسم🌸🌸

خششش خش خش خش                         چیه خب امضا کردم دیگه  آقا ببخشیدا ولی تو کتم نمیره چند سال اینجا عضو باشین ولی تعداد تاپیکاتون صفر باشه،ناقلاها نکنه یه شخصیت دیگه با یه کاربری دیگه و هزارتا تاپیک دارین🤪🤪من اصلا مشکلی ندارم با اینکه کسی تو تاپیکام بگرده و راستش اصلا درک نمیکنم چرا خیلیا مشکل دارن با این موضوع😇
2731
اگه میخوای طلاق بگیری یا میخوای برگردی درهیچ صورتی مهریه تو نبخش حتی شده ماهی 500بگیری

اگه قسطی بدن چی ؟ چیزی دستمو نمیگیره ک 

اه چرا قانون ما زن ستیز 😔😔😔😔

فک کنم با اون خانومی که بچه داشت و آزمون استخدامی داده بود اشتباه نگرفتی  اون بچه داشت که ۸ ماه ...

نه نه این خانم تو عقد بود اگه اشتباه نکنم. دعواشون میشه پسره دست پیش میگیره که مهریه ببخش 

می‌خوام این کاربری جایی باشه که بیام از موفقیت هام، رسیدنم به هدفام و خوب شدن حالم بگم. فقط از کاهش وزن و رسیدن به اندام دلخواهم و خوب کردن حالم و روحیم و در کل چیزای خوب تو تاپیکام میگم😍
ببین بعد بچه دارشدن آدم بیشتر نیاز داره شوهرش پشتش باشه اگه آدم بیخیالیه ولش کن تا آخر عمرت باید حرص ...

اصلا یکی از ترس هام همین بود 

بچه دار شیم جای کمک فکر خودش باشه فقط برای همین بچه نیاوردم 

نه نه این خانم تو عقد بود اگه اشتباه نکنم. دعواشون میشه پسره دست پیش میگیره که مهریه ببخش 

عقد نیستیم

ولی اره دست پیش گرفت مهریه بلخش برگرد 

مردا از خود راضی شدن 🙃🙃🙃🙃

عزیز دل میتونه عدم تمکین بده مهریه بهت تعلق نمیگیره چون ازخونت رفتی بهترین حالت اگر میخوای سریع جداب ...

عزیزم عدم تمکین فقط حق نفقه روسلب میکنه مهریه درهرشرایطی به خانم تعلق میگیره

زمان زیادی گذشت....فهمیدم همیشه اونیکه میخوای نمیشه....!فهمیدم هرکسی که باهاته الزاما"دوستت"نیست....!فهمیدم کسیکه تونگاه اول ازش بدت میادیه روزی میشه صمیمی ترین دوستت وبالعکس.....!فهمیدم که بی تفاوتی بزرگترین انتقامه....!تنفریه نوع عشقه....!دلخوری وناراحتی ازمیزان اهمیته....!غروربزرگترین دشمنه....!و"خدا"بهترین دوسته 🌷🌹🌸
عزیز دل میتونه عدم تمکین بده مهریه بهت تعلق نمیگیره چون ازخونت رفتی بهترین حالت اگر میخوای سریع جداب ...

نه عزیزم

اگه عدم تمکین بگیره آقا

فقط نفقه سلب میشه

مهریه سر جاشه

خدایا به دلم آرامش بده

اسی جونم به پستای من توجه نکن من شما رو اشتباه گرفتم

می‌خوام این کاربری جایی باشه که بیام از موفقیت هام، رسیدنم به هدفام و خوب شدن حالم بگم. فقط از کاهش وزن و رسیدن به اندام دلخواهم و خوب کردن حالم و روحیم و در کل چیزای خوب تو تاپیکام میگم😍
عقد نیستیم ولی اره دست پیش گرفت مهریه بلخش برگرد  مردا از خود راضی شدن 🙃🙃🙃🙃

من اشتباه گرفتم عزیزم. دعوا سر چی بوده؟ مهریت چقدره؟

اگر نمیتونی ادامه بدی بهتر که بچه دار نشدی سعی کن با آرامش همه چیزو حل کنید و به توافق برسید چه درمورد مهر چه طلاق  وصادقانه نه اینکه اینجا یکی حرفی زد که فریبکاری بود و کار دستی نیست  راهنمایی خواست کنه ولی راهنمایی درستی نبود

2706