2777
2789

با کسی بودم ترکم کرد ب بدترین شیوه ی ممکن ۳ ماه تو رخت خواب بودم بعد ۹ ماه وقتی کامل فراموشش کردم برگشت و میگه پشیمونه امروز بهش گفتم من بهت اعتماد ندارم و ممکنه باز دستامو رها کنی و بلاکش کردم

تو این ۲ هفته ک برگشته خیلی بهم ریختم خیلی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

کسی که یبار راهی رو یاد گرفت که بره بازم میره

آجی بهم گفت بخاطر مامانش رفته چون مخالفت کرده با ازدواجمون و پشیمونه ب حرفش گوش داده ولی من نمیتونم دوباره بهش اعتماد کنم حالم روز ب روز داره بد میشه

آجی بهم گفت بخاطر مامانش رفته چون مخالفت کرده با ازدواجمون و پشیمونه ب حرفش گوش داده ولی من نمیتونم ...

پسری که دختری رو بخواد زمین و زمانو بهم میدوزه تا بهش برسه . اینکه مامانش مخالفت کرد و اینم رفت یعنی بشدت پسری هست که وابسته به مامانشه . من باشم بهش فرصت مجدد نمیدم چون یبار خودشو کامل بهت ثابت کرده

هر لایک یه لعنت پس کله اکس خیانتکارم
آره بشدت اذیتم کرد گفتم برو دنبال قسمتت تو لایق من نیستی

ادمی که کسی رو دوست داشته باشه به همین راحتی ترک نمیکنه و بذاره بره حتی اگر کل خانوادش مخالف باشن 

باور کن اقا رفته دوراشو زده ،دیده بهتر از تو نیست دوباره برگشته و قطعا اگه فرصت دوباره بدی یجور دیگه میذاره میره و حالتو دوباره بد میکنه

ادمی که کسی رو دوست داشته باشه به همین راحتی ترک نمیکنه و بذاره بره حتی اگر کل خانوادش مخالف باشن&nb ...

آره منم همینو میگم و گذاشتمش کنار

تو این ۲ هفته هم بشدت حالمو بد کرد 

آره منم همینو میگم و گذاشتمش کنار تو این ۲ هفته هم بشدت حالمو بد کرد 

پس کلا از همه جا بلاکش کن مزاحمت نشه

عشق و دوست داشتن ارامش میاره نه حال بدی و خب این اقا هم فقط باعث حال بدی میشه