2752
2734
عنوان

ازدواج سخته

| مشاهده متن کامل بحث + 1853 بازدید | 132 پست
الهی همیشه زندگیتون خوب باشه و دوستدار هم باشین❤

فدات همچنین گلم

تاریخ نشون داد اینو                                                                                                                                     (((نفرین مادران جگر سوخته و داغ فرزند دیده گیراست)))                               👌🏻۱۴۰۳/۰۲/۳۱👌🏻
دوست عزیز  من ۲۰ ساله ک تو روستا زندگی میکنم . بیاین و فرهنگ ما و فرهنگ خودتونون رو مقایسه کن ...

👌👍

❌لایک نکنید❌    کاش خانواده ها یاد بگیرن بجای محدود کردن دخترا پسرای خوبی تربیت کنن😑😔                

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چجوری فهمیدی دروغه ؟  چرا من انقدر زود باور میکنم😑💔 تازه چقدر دلم براش کباب شد کم مونده بود ...

عکس گذاشت دستش رو شد 

۹۹ درصد تاپیکای اینجا فیکه گل 

اصلا خودتونو درگیر نکنین

شک ندارم که پس از مرگ🏞🧚‍♂️ملائک گویند از دل قبر 🌫خودت خیز که مهمان  داری🌠 ما سراسیمه بپرسیم که آن❤مهمان❤کیست 🌠 وبگویند که مهمان 💚 ز خراسان داری ❤💚❤تو هر چهار فصل منی نیمه جان منی💖💞💖هر سال هر ماه هر شب هر روز هر ساعت هر دقیقه هر ثانیه هر لحظه هر نفس عزیزجان منی❤شیرین جان منی❤دلبر جان منی ❤جان جانان منی❤تا ابد❤🇮🇷🇮🇷🇮🇷🇮🇷❤
2731
ممنون از شما

خواهش میکنم

میدونی سخت‌ترین نوع دوست داشتن چیه؟!🙃اینه که تمام علایقش دستت باشه..بدونی از چی خوشش میاد؛ از چی بدش میاد؛ چیو دوست داره چیو دوست نداره🚶‍♀️ رنگ مورد علاقه‌اش چیه یا چه جور پیرهنی تو تنش قشنگ‌تره... اینه که حالت به حالش گره خورده باشه... وقتی ناراحت میشه تب کنی؛ وقتی خوشحاله بیشتر از خودش ذوق کنی براش... ولی اون روحشم خبر نداشته باشه...
خب چرا بهش گفتی دهاتی؟گناه داره

من نگفتم که؟

بابا میگم یکی‌به این کاربر گفت دهاتی بعد ایشون نفهمید معنیش چیه منم گفتم یعنی روستایی 

اگه کامنتا بخونی میبینی که من طرفداری کردم 🥆😑

تو‌همونی‌هستی‌که‌فکرتم‌باعث‌ِحالِ‌خوبِ‌قلبم‌میشه🫀؛)). ℳ‌ღ🥲❤️‍🩹 یه صلوات برای رسیدن به آرزوم میفرستید
آهان عذرمیخوام عزیرم

خواهش میکنم. یه کاربر دیگه هم منو با اون کاربر اشتباه گرفته بودن😐😂

تو‌همونی‌هستی‌که‌فکرتم‌باعث‌ِحالِ‌خوبِ‌قلبم‌میشه🫀؛)). ℳ‌ღ🥲❤️‍🩹 یه صلوات برای رسیدن به آرزوم میفرستید