2733
2734
عنوان

ازدواج سخته

1853 بازدید | 132 پست

ازدواج برام نامفهومه مبهمه؛ تو محیطای زنانه نبودم محل کارم مردانس اصلا هیچ تصوری از بعد ازدواج ندارم.بچه دار شدن پوشک خریدن رفت ؤ امد با فامیل خانوم و خانوادش مسافرت رفتن متاهلی.من همیشه تنها بودم اصلا نمیدونم دنیای ی خانوم چ رنگیه و چجوری باید باهاش کنار بیام ۳۴سالمه فقط کار کردم هیچوقت ب ازدواج فک نکردم تا موقعش شد

کسایی مثل شما که اینجوری تو سایتای زنونه هستین روحتون زنونس اتفاقا ازدواج براتون راحت تره 😂😂😂😂

تاریخ نشون داد اینو                                                                                                                                     (((نفرین مادران جگر سوخته و داغ فرزند دیده گیراست)))                               👌🏻۱۴۰۳/۰۲/۳۱👌🏻

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

2731

داداشم منم همینطوری بود و فقط سرش گرم کار بود و به هیچ چیز دیگه ای توجه نکرد ولی الان خداروشکر تو زندگیِ متاهلیش موفقه 

برین تو شرایطش یاد میگیرین 

خیلیا همینن

چه دارد ، آنکه تو را ندارد ؟! و چه ندارد ، آنکه تو را دارد ؟! ...✨️

میتونی مطالعه کنی درباره روحیات خانوما

میدونی سخت‌ترین نوع دوست داشتن چیه؟!🙃اینه که تمام علایقش دستت باشه..بدونی از چی خوشش میاد؛ از چی بدش میاد؛ چیو دوست داره چیو دوست نداره🚶‍♀️ رنگ مورد علاقه‌اش چیه یا چه جور پیرهنی تو تنش قشنگ‌تره... اینه که حالت به حالش گره خورده باشه... وقتی ناراحت میشه تب کنی؛ وقتی خوشحاله بیشتر از خودش ذوق کنی براش... ولی اون روحشم خبر نداشته باشه...
2706