2733
2734
ربطی به اونا نداره . اوضاع اقتصادی اینطوریه . اگر ثبات باشه اونا هم گرون نمی کنن و راه میان . وقتی ه ...

بله باید به فکر سرمایه و آینده شون باشن

چون اون خونه ک توش مستاجر هس استهلاکی داره

درد ما مردمی‌ست که قبل از نگاه کردن به خود می‌خواهند کشورشان را تغییر دهند. مردمی که همه می‌نالند ولی خودشان را نمی‌بینند _فریدون فرخزاد

من الان یک ماه بنگاه نمونده ک درشو نزدم قم قیمتا سر ب فلک زده زیر زمین شوره زده بوگند تو بدترین نقطه شهر ودیعه بکنار ک میخوان بقولت باهاش یه خونه دیگه بخرن اجاره 50 متری چهار پنج ملیون مگه چقدر حقوق میگیرن مستاجرا 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

اون تقصیری نداره. موادو مصالح ساختمان گرونه. اونم زحمت کشیده یه خونه خریده حالا میخوادسود کنه. هر مس ...

چه ربطی داشت خونه صد سال ساختش رو به قیمت دلار الان بده؟؟؟ اینا پول حرومه میشه سرطان

منم خونه ای ک گرفتیم رسما گفتند مادرمون با این اجاره زندگیش می‌چرخه 

در حالی ک دومادشون بهمون گفت هر چکی میرسه ب یه بچه 

دوماه یبار ب یکیشون 

خدا عزت بده ب کسی ک با مستاجر مدارا می‌کنه البته قبول دارم مستاجر بد و بدجنس هست 

اگر ایران بجز ویرانسرا نیست/من این ویرانسرا را دوست دارم.اگر تاریخ ما افسانه رنگ است/من این افسانه‌ها را دوست دارم.نوای نای ما گر جانگداز است/من این نای و نوا را دوست دارم.اگر آب و هوایش دلنشین نیست/من این آب و هوا را دوست دارم.به شوق خار صحراهای خشکش/من این فرسوده پا را دوست دارم‌من این دلکش زمین را خواهم از جان/ من این روشن سما را دوست دارم.اگر بر من ز ایرانی رود زور/من این زور آزما را دوست دارم.اگر آلوده دامانید، اگر پاک/من، ای مردم، شما را دوست دارم
2731

واقعا قیمتا معقول نیست قشنگ اجاره های تهران فضایی شده من موندم کارمندا چجوری مستاجرن تو تهران ؟؟؟ اخه حقوق وزارت کار فکر کنم زیر ده تومنه ولی اجاره ی یه خونه خیلییییی معمولی جای خیلیییییی معمولی الان زیر ده نیست

توی تاپیکهایی که موضوعش جدی و خانوادگیه یا در مورد ازدواج و فرزنداوری هست، لطفاً عزیزانِ زیر ۲۲ سال، پست های منو ریپلی نکنن🩷
اون تقصیری نداره. موادو مصالح ساختمان گرونه. اونم زحمت کشیده یه خونه خریده حالا میخوادسود کنه. هر مس ...

باور کن خونه‌ی من ۲ سال قبل اینکه بخرمش دست مستاجر بوده

یه دیوار سالم نداشت ، همه جا رنگ کنده شده ، گچ کنده شده دیوارا سیاه و کثیف ، کمد دیواری رو مستقیم پرت کردیم تو خیابون ، کابینتا کثیف ، کولر داغون..

برایت آرزوهای کوچک دارم. مثلا اینکه چشم‌هایت را که باز میکنی، خستگی‌های دیروزت را در خواب آرام دیشب جا گذاشته باشی و تمام تنت لبریز باشد از طراوت و شادابی. مثلا اینکه یک لقمه نان و پنیر دلخوشی صبحانه‌ات باشد، قدم‌هایی سالم داشته باشی برای رفتن تا موفقیت و مادری که هر صبح، دعای خیرش بشود بدرقه‌ی راهت. مثلا اینکه آدم‌هایی در مسیر امروزت باشند، که حال جهانت را قشنگ‌تر کنند. دلت به بودن همراه و هم‌نفسی خوش باشد، و سرت به زندگی گرم. برایت آرزوهای کوچکی دارم، که شاید حسرت‌ بزرگ خیلی‌ها باشد‌‌‌...🌸🌹✨⭐
خب آخه بعضیا حق داره عزیزم . من خودم ۳ سال پیش ۳۰ تومن دادم کابینت درجه یک زدم . شوفاژ گذاشتم و کلی ...

خب شما واسه خونت خرج کردی 

ضررش رو ک نکردی

همون خونه رو بهش نرسی مفتم نمیان بشینن

درد ما مردمی‌ست که قبل از نگاه کردن به خود می‌خواهند کشورشان را تغییر دهند. مردمی که همه می‌نالند ولی خودشان را نمی‌بینند _فریدون فرخزاد

من خودم مستاجرم الانم تو ماه نه حاملگی باید اساس کشی کنم صابخونه حتی رحم حامله بودن منم نکرد یه اپارتمان مسکن مهر فسقلی اجاره کردیم ۱۰۰ تومن ماهی ۸ تومن بخدا ۷۰٪ وسایلم باید بزارم انباری خونه بابام و همون اپارتمان اما از بس ملک‌ گرونه صابخونه هم نمیاد سرمایه شو مفت بده

مامان پسر کوچولو❤️بعد شش سال نازایی و کلی درمان خدا این هدیه زیبا رو بهم داد👼🏼تجربه چهار بار ای یو ای و یک دفعه ای وی اف ناموفق در راه درمان نازایی ناامید نشین و با توکل بر خدا جلو برید🙏🏻
چه ربطی داشت خونه صد سال ساختش رو به قیمت دلار الان بده؟؟؟ اینا پول حرومه میشه سرطان

دیگه وقتی قیمت همه چیز بالا بره قیمت اجاره خونه بر اساس تورم بالا نره ؟

چرا حروم باشه اخه 

حروم از جای دیگه است 

خونه‌ش صد سال ساخته ، خرج و مخارج و تعمیرات خونه برای الانه

همینطور خرج و مخارج خوده اون شخص و خانوادش.

برایت آرزوهای کوچک دارم. مثلا اینکه چشم‌هایت را که باز میکنی، خستگی‌های دیروزت را در خواب آرام دیشب جا گذاشته باشی و تمام تنت لبریز باشد از طراوت و شادابی. مثلا اینکه یک لقمه نان و پنیر دلخوشی صبحانه‌ات باشد، قدم‌هایی سالم داشته باشی برای رفتن تا موفقیت و مادری که هر صبح، دعای خیرش بشود بدرقه‌ی راهت. مثلا اینکه آدم‌هایی در مسیر امروزت باشند، که حال جهانت را قشنگ‌تر کنند. دلت به بودن همراه و هم‌نفسی خوش باشد، و سرت به زندگی گرم. برایت آرزوهای کوچکی دارم، که شاید حسرت‌ بزرگ خیلی‌ها باشد‌‌‌...🌸🌹✨⭐
من الان یک ماه بنگاه نمونده ک درشو نزدم قم قیمتا سر ب فلک زده زیر زمین شوره زده بوگند تو بدترین نقطه ...

به خدا اینقدر دلم میگیره وقتی میریم یه خونه هایی رو نگاه می‌کنیم ‌‌...

خب شما واسه خونت خرج کردی  ضررش رو ک نکردی همون خونه رو بهش نرسی مفتم نمیان بشینن

بله درسته برای خونم خرج کردم . اما بعضی مستاجرها هم بی انصافن . طرف قشنگ میگه خب ۳ تومن بده اجاره مگه چی میشه . خانم و آقا هر دو شاغل و کارمند بانکن.  ۷تومن اجاره زیاد واقعا ؟

ما تو یه خونه آپارتمانی هستیم چندساله 

از اول کلا خونه پنج سال خالی بود 

بعد لوله های پوسیده و شیرالاتش خراب ک ما خودمون درست کردیم ولی لوله های خرابه 

لوله کش مجتمع گفت همه عوض کردن جز این واحد 

در حالی پول اجاره رو تمام کامل میگیره 

کلا آدم باید با وجدانش کار کنه ک دعا پشتش باشه هرچند مستاجر بدجنس داریم ک صاحبخونه در عذابه

اگر ایران بجز ویرانسرا نیست/من این ویرانسرا را دوست دارم.اگر تاریخ ما افسانه رنگ است/من این افسانه‌ها را دوست دارم.نوای نای ما گر جانگداز است/من این نای و نوا را دوست دارم.اگر آب و هوایش دلنشین نیست/من این آب و هوا را دوست دارم.به شوق خار صحراهای خشکش/من این فرسوده پا را دوست دارم‌من این دلکش زمین را خواهم از جان/ من این روشن سما را دوست دارم.اگر بر من ز ایرانی رود زور/من این زور آزما را دوست دارم.اگر آلوده دامانید، اگر پاک/من، ای مردم، شما را دوست دارم

والله مستاجر بدبخت حتی اگه یه ذره سفیدکاری تیره شده مجبوره قبل بلندشدن سفید کنه این خونه ک الان توش نشستیم جا ساعت مونده از قبل پدرسگ پول سفیدکاری کشید ازمون بغییر از ماهیانه اجاره دادیم و پول پیش کلی باهاش سود کرد

2706