2733
2734
من الان خونه رو دادم ده.هر ماه حدودا ۳خرج داره.پکیج مرتب خرابه.نما ساختمون تعمیر میخواد و... تازه ا ...

خب پکیج و اینجور چیزا خراب میشه مستاجر باید درستش کنه نه شما

درد ما مردمی‌ست که قبل از نگاه کردن به خود می‌خواهند کشورشان را تغییر دهند. مردمی که همه می‌نالند ولی خودشان را نمی‌بینند _فریدون فرخزاد
ما تو یه خونه آپارتمانی هستیم چندساله  از اول کلا خونه پنج سال خالی بود  بعد لوله های پو ...

درستش اینه استفاده کنید از شیرآلات و غیره و وقتی خواستید برید در بیارید ببرید با خودتون.

پدرم اینا یجا ساکنن ، خونه قدیمیه و آبگرمکنش حدود ۴۰ سال عمر کرده و هر سال سوراخ میشه ، پدرم از صاحبخونه خواست تعویضش کنه نکرد و گفت شما داری استفاده میکنی ازش!! پدرمم اونو گذاشته گوشه انبار جدید نصب کرده استفاده کنن وقتی خواستم برن هم میبرن با خودشون

برایت آرزوهای کوچک دارم. مثلا اینکه چشم‌هایت را که باز میکنی، خستگی‌های دیروزت را در خواب آرام دیشب جا گذاشته باشی و تمام تنت لبریز باشد از طراوت و شادابی. مثلا اینکه یک لقمه نان و پنیر دلخوشی صبحانه‌ات باشد، قدم‌هایی سالم داشته باشی برای رفتن تا موفقیت و مادری که هر صبح، دعای خیرش بشود بدرقه‌ی راهت. مثلا اینکه آدم‌هایی در مسیر امروزت باشند، که حال جهانت را قشنگ‌تر کنند. دلت به بودن همراه و هم‌نفسی خوش باشد، و سرت به زندگی گرم. برایت آرزوهای کوچکی دارم، که شاید حسرت‌ بزرگ خیلی‌ها باشد‌‌‌...🌸🌹✨⭐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

به خدا اینقدر دلم میگیره وقتی میریم یه خونه هایی رو نگاه می‌کنیم ‌‌...

دقیقا کاشکی یه خونه بدرد بخور بهت بنگاهیه پیشنهاد بده همش زیرزمین گندیده و بدبختی نور ندارن یا اگه بگی همکف گفت پونصد داری من پونصد داشتم میاومدم شهر غریب زندگی کنم غربت بکشم

دقیقا کاشکی یه خونه بدرد بخور بهت بنگاهیه پیشنهاد بده همش زیرزمین گندیده و بدبختی نور ندارن یا اگه ب ...

👌🥺دیگه روم نمیشه بگم چقد داریم .........

درد ما مردمی‌ست که قبل از نگاه کردن به خود می‌خواهند کشورشان را تغییر دهند. مردمی که همه می‌نالند ولی خودشان را نمی‌بینند _فریدون فرخزاد
2731
چه ربطی داشت خونه صد سال ساختش رو به قیمت دلار الان بده؟؟؟ اینا پول حرومه میشه سرطان

چه طرز حرف زدنه؟؟ مجبورت نکرده بری خونه اشو اجاره کنی برو یجا دیگه اجاره کن. انشالله خدا خونه دارت کنه که هر مشکلی رو ازیه زاویه فقط نبینی. بلکه بتونی همه جنبه هاشو ببینی.

والله بازم یبار اجاره میکنی تا یسال قیمت همینه. قیمت خوراکی و .... هرروز گرون میشه. خدا میدونی سوپری و سبزی فروش و ... چقدر نفرین میکنی

نفرین نکن عزیز ازخدا بخواه دست و بالت بازشه انشااله بری سرخونه خودت

یه ایت الکرسی یا صلوات هرچی تونستی برام بخون. انشالله حاجت رواشم. دعا کن برام
درستش اینه استفاده کنید از شیرآلات و غیره و وقتی خواستید برید در بیارید ببرید با خودتون. پدرم اینا ...

ماهم همینه 

اینقدر لوله هاشون وضعیتش خرابه دیواراش داره خراب میشه ما گفتیم انگار براشون مهم نیست 

فقط استفاده از پولش 

البته ماهم حوصله اثاث کشی نداریم هرساله تنبلی و می‌مونیم 

دعا کن مسکن ملی زودتر تحویل بدن

اگر ایران بجز ویرانسرا نیست/من این ویرانسرا را دوست دارم.اگر تاریخ ما افسانه رنگ است/من این افسانه‌ها را دوست دارم.نوای نای ما گر جانگداز است/من این نای و نوا را دوست دارم.اگر آب و هوایش دلنشین نیست/من این آب و هوا را دوست دارم.به شوق خار صحراهای خشکش/من این فرسوده پا را دوست دارم‌من این دلکش زمین را خواهم از جان/ من این روشن سما را دوست دارم.اگر بر من ز ایرانی رود زور/من این زور آزما را دوست دارم.اگر آلوده دامانید، اگر پاک/من، ای مردم، شما را دوست دارم