2777
2789

😭ی دعوای خییییلی بدی کردم

بعد کلی گریه کردم و تا تونستم ب شیطان فحش دادم 

الان پشیمونم مثل چی

بچه ها من ی آدمیم ک موقع عصبانیت نمیتونم خشممو نگه دارم از کوره زود در میرم و شروع میکنم کتک کاری

ولی بعدش میدونی چی میشه؟ بخودم میگم این من بودم؟ 

اتفاقات رو ک مرور میکنم باورم نمیشه اینم من بودم اینجوری کردم

بچه ها بهم راه حل بدید از دست این اخلاق گندم خدا نجاتم بده

نگید مشاور و... پولشو ندارم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نفهمیدم چیشد. به شیطان فحش دادی پشیمونی؟

"انزوا را به وابستگی ترجیح میدهم. وقتی وابستگی از بین رود، انسان وارسته می شود" "ملتی هستیم که هنوز خشنونت رو مردونگی، حماقت رو نجابت، شادی رو هرزگی، دزدی رو زندگی میدونیم؛ راه درازتری تا انسانیت داریم. و راه دراز تری تا آرامش و عشق..." "مدرسه که میرفتیم، هربار که دفتر مشقمون رو جا می ذاشتیم معلممون میگفت: مواظب باش خودتو جا نذاری! ما می خندیدیم و فکر می کردیم نمیتونیم خودمونو جا بذاریم! بزرگ که شدیم بارها و بارها خودمونو جا گذاشتیم؛ توی یه کافه، توی یه خیابون، توی یه شعر..."  

عکس کاربریت امروز تولدشه زندگی نامشو بخون کتاب سلام بر ابراهیم رو هم بخون بهش متوسل شو خیلی تاثیر داره

عالم همه قطره اند و دریاست حسین🖤🥀عالم همه بنده اند و مولاست حسین🖤🥀ترسم که شفاعت کند از قاتل خویش🖤🥀از بس که کرم دارد و اقاست حسین🖤🥀لعنت خدا به کسی که به مقدساتم توهین کنه

وا میترسی سر پل صراط حلالت نکنه مثلا به شیطان فحش پدر و مادر دادی

احساساتمو نمیتونم پنهان کنم واسه همین بهم میگن بی سیاست ولی من خودمم بدون ادا بدون تظاهر بدون دورویی 
باید میزدی جرش میدادی فحش کارساز نیس😒

😂😂😂😂

عالم همه قطره اند و دریاست حسین🖤🥀عالم همه بنده اند و مولاست حسین🖤🥀ترسم که شفاعت کند از قاتل خویش🖤🥀از بس که کرم دارد و اقاست حسین🖤🥀لعنت خدا به کسی که به مقدساتم توهین کنه
2801