2733
2734

چادری و غیر چادری نداره بستگی داره پسره مذهبیه یانه 

من چادری بودم خواستگارم زیاد داشتم اما دلیل نمیشه مانتویی نداشته باشه 

اما کلا دختر سنگین و خانواده دار خواستگار بیشتر داره

فقط 26 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

این حرف واقعا توهین دوست عزیز یعنی چی اکثرا تو هر قشری خوب و بد داره

ببین تو قشر چادری اکثرا خوبن نمیگم همشون. ولی خب اکثرشون خوبن و مناسب زندگی مشترک. 

و من، بار دیگر، وقتی آسمان صدایم کرد، برای خدا دست تکان دادم!
بنظرم بله . ولی خوشکل که حتما باید باشه و بخودش برسه من دیدم چادری باشه خوشکلم باشه ولی بد ریخته ظاه ...

واقعا که

خداروشکر دنیا صاحب داره و آدمها خدا....

وگرنه اگر به تفکرات آدمها بود یه عده اصلا حق حیات نداشتند

نمیشه ایراد گرفت  چون بعضیا صرفا بخاطر شغلشون سر میکنن و انتخاب خودشون نیست که چادر سر کنن&nbs ...

منه چادری به هیچ وجه به این خانم نمیگم چادری!

چادر سر کردن با چادری بودن خیلی فرق داره!!!

اتفاقن الان تو اینستا یه پستی دیدم نوشته بود شما پسرا چطور دختری مدنظرتونه. اکثرا نوشته بودن خشگل، شاغل پولدار. فلت نباشه. اندام خوب. 

اون قدیما بود میگفتن اخلاق خوب خانواده خوب. دختر سنگین. مگه یه چندنفری ک مادرشون انتخاب کنه دنبال دختر سرسنگینن

منه چادری به هیچ وجه به این خانم نمیگم چادری! چادر سر کردن با چادری بودن خیلی فرق داره!!!

کاملا درسته. طرف چادر میگیره دستش دم در اداره سر میکنه به این نمیگن چادری این مثل بچه مدرسه ایه که فرم مدرسه میپوشه.

زیاد

تعداد بگین. ۵ نفر؟ ۱۰ نفر؟ ۲۰ نفر؟

مردم ایرانو ۸۰ میلیون بگیریم. خانم‌ها رو نصف جمعیت، یعنی ۴۰ میلیون بگیریم. چادری‌ها رو حدود ۱۰ درصد حساب کنیم، می‌شه تقریبا چهار پنج میلیون نفر.

این تعداد که آقایون اطراف شما دیدن، در مقابل این تعداد زیاد، قطره در مقابل دریاست.

نسبت دادن این مشاهدۀ اندک به جمع کثیری از یک قشر باعث ایجاد مغالطۀ تعمیم شتابزده می‌شه.

شاید از شانس بد اونها، اینجور افراد به پستشون خرده.

بنابراین دلیل نمی‌شه این صفت بد رو به همۀ چادری‌ها نسبت بدن.

پس بازم می‌گن حرفشون به شدت بد و مصداق بارز قضاوت ناحق بوده.

اونا هم هر پسری رو انتخاب نمیکنن اگر قبلا اهل رابطه نبودن که خیلی حساسن رو این موضوع بیشتر ازدواجها ...

آره درسته حرفتون. دوستم یه دختر بینظیر معتقد بود که اتفاقا چادری هم بود. پسر صاحب کار مامانش خواستگارش بود. قبول نکرد اصلا. حتی بهش فکر هم نکرد. چون خانوادش مذهبی و معتقد نبودن فقط دنبال دختر خوب برای ازدواج بودن. 

تعداد بگین. ۵ نفر؟ ۱۰ نفر؟ ۲۰ نفر؟ مردم ایرانو ۸۰ میلیون بگیریم. خانم‌ها رو نصف جمعیت، یعنی ۴۰ میلی ...

حتی مصداق تهمت و حق الناس 

خود بنده میتونم به خاطر این حرف فامیل اینها ازش راضی نباشم 

فقط 26 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
والا ربطی به چادری بودنش نداره این خانوم بیماره

ارع واقعا ربطی نداره ولیمرده کپ کرده بود میگفت فکر نمیکردم چادری اینجوری باشع

فقط 41 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفاااا لایک نکنید ممنوووون🌼گاهی اوقات خیلی سخت میگذره در حدی که حس میکنی دفن شدی؛اما در حقیقت تو قراره به زودی جوانه بزنی دوم بیار چیزی نمونده...🌵🤍.! این شب صبح میشه بزودی✨ روزی که عضو شدم یعنی امروز برام یادآور روزای سخته... ولی من درحال تلاشم💪🏿8بهمن 1402📍خطاب به تمام خستگان جهان: باشد که اشک بعدی شما اشک شوق باشد❤ باردار نیستمممم تیکر رسیدن به هدفهمه☂️🌼
اتفاقن الان تو اینستا یه پستی دیدم نوشته بود شما پسرا چطور دختری مدنظرتونه. اکثرا نوشته بودن خشگل، ش ...

احتمال اسنا نظرشون و برا دوست دختر‌گفتن...نظرا برا ازدواج خیلی فرق میکنه

2706