2752
2734
همین اشتباه باعث شد زندگیا از هم بپاشه. چون هرکسی رو نمیشه به زور تغییر داد

درسته ولی ذات مرد غیرت داره. وتازه بعد ازدواج اون حس رو میاد.

زنها باید بدونند که مردها بعد ازدواج حس مالکیت دارند ونمیتونند مثل مجردی آزاد بگردند.

سلام،برای سلامتی وخوشبختی همه (صلوات)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

حالا آمار دقیق که نمیشه داد ولی تو خونواده ما معمولا سمت چادریا‌ و خانواده های مذهبی نمیریم‌ چون باهاشون کنار نمیایم‌؛ اگه یه روز بخوام واسه داداشم‌ دختر پیدا کنم یا خودش بخواد ازدواج کنه جلوی اونایی‌ که چادر دارن احتیاط و تحقیق بیشتری میکنم 

هرچی از چادریای‌ همسن‌ خودم دیدم بد دیدم؛ حتی کسایی‌ که به انتخاب‌ خودشونم‌ سر کرده بودن‌ و خیلیم‌ به خودشون‌ میرسیدن‌ 

تو کل آشناها‌ و اطرافیانم‌ که چادر دارن خیلی زیاد بگیرم‌ اندازه انگشتای‌ دستم‌ شاید بشن‌ کسایی‌ که واقعا‌ آدمای‌ خیلی خوبی بودن و قبولشون‌ داشتم‌ 

کیپاپر‌ (کارات‌)، کیدرامر‌، اوتاکو،‌ کرم کتاب، INTJ، یه روزی مهاجرت میکنم فنلاند :> / PRETTY BI*CH
درسته ولی ذات مرد غیرت داره. وتازه بعد ازدواج اون حس رو میاد. زنها باید بدونند که مردها بعد ازدواج ...

اینم باید بدونن کمتر دختری قبول میکنه به خاطر شوهر  پوشش رو تغییر بده .  مردا غیرت ندارن . غیرت به پوشش نیست .

همون مردای غیرت مند . وقتی مادرشون دخالت میکنه خواهرشون دخالت میکنه  طایفه نظر میدن . بیاد برای خرج کردن و جشن و مراسم میشن  بی غیرترین مرد دنیا .  فقط پوشش میبینن هیچی نمیبینن 

ای کاش پدرو مادرای دهه ۴۰ و ۵۰ و ۶۰  از این سایت استفاده میکردن . حیف و صد حیف .‌ چون اکثرشون  خیلییی در جاهلیت و نآآگاهی موندن  مغزاشون از عصر حجر مونده . راکد موندهاین چند وقت دیدمشون خیلیاشونو. اعصابم خراب شده .چقدر انسانها در جهالت  و نااگاهی هستن . اخه تا کی  ؟
2731

ماشالا‌ زن‌ و مرد و بچه و پیر و جوون‌ با هر عقیده ای هستن‌ تو جامعه چیکار به بقیه دارین‌. هرجا بری‌ کسی‌ که باهات‌ هم‌ عقیده باشه‌‌؛ تاپیکت‌ فقط برای متشنج‌ کردن جوه‌ '-' 

کیپاپر‌ (کارات‌)، کیدرامر‌، اوتاکو،‌ کرم کتاب، INTJ، یه روزی مهاجرت میکنم فنلاند :> / PRETTY BI*CH
ماشالا‌ زن‌ و مرد و بچه و پیر و جوون‌ با هر عقیده ای هستن‌ تو جامعه چیکار به بقیه دارین‌. هرجا بری‌ ...

هست*

اینم باید بدونن کمتر دختری قبول میکنه به خاطر شوهر  پوشش رو تغییر بده .  مردا غیرت ندارن . ...

هزینه های ازدواج باید تمام وکمال در جلسه های اول آشنایی مطرح بشه وسنگها را  بدون رو در بایستی وابکنن تا حرف پیش نیاد.

بی غیرتی جامعه را به منجلاب میکشه.

سلام،برای سلامتی وخوشبختی همه (صلوات)