2733
2734
دختر اروم و سربه زیر و سنگین با دختر سنگین و با حیا و شیطون فرق داره دختر زیاد داریم هم سرسنگینه ه ...

شاید ولی من تاحالا ندیدم همچین کسی رو . چون حتی لفظ این دو تا کلمه هم با هم در تضاده 

کاربری دست دونفره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

الان همه ی پسرا دنبال دختر شاغل و امروزی ان.چادی می بینن درمیرن خودم و اطرافیانم چادری هستیم.دوستم هر خواستگاری واسش میاد بهش میگه چادرت و بذار کنار تازه خواستگاراش هم سنتی ان

واسه سلامتی و عاقبت به خیری پسرم یه صلوات از ته قلبتون مهمونم کنید
شاید ولی من تاحالا ندیدم همچین کسی رو . چون حتی لفظ این دو تا کلمه هم با هم در تضاده 

نه ربطی نداره زیاد دیدم 

شیطون بودن مگه فقط به رل داشتن و دور دور کردن با اکیپت دختر و پسره؟ 😁

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅

نه،من خودم حجاب زیادی ندارم مانتو نمیپوشم اصلا همیشه یا پیرهن مردونه یا کت

ولی خب خواستگار زیاد دارم

با اینکه حجاب ندارم حتی با یه پسر هم چت نکردم و رابطه نداشتم.با حجاب بودن دلیل بر پاک بودن شخص نمیشه

میشه برا اینکه خونه بخریم یه صلوات بفرستی✨️❤️؟           🔹💎Ben mavi gözlü bir kızım💎🔹️
دیدگاه تون قابل احترام ولی من همجنس های خودم بهتر می‌شناسم خیلی درصد ک گفتید کم

ما هم با توجه به شناختی که از همجنسامون داریم و چیزی که دیدیم اینه که بعضی پسرا فکر میکنن دختر خوب و آفتاب مهتاب ندیده گرفتن ولی ما به عنوان دوست اون دختر میدونیم که حتی با همون آفتاب و مهتاب هم بوده😂

(البته جمع نمیبندم، دنیا پره از آدمایی که ظاهر و باطنشون با هم فرق داره چه دختر چه پسر، و نظر هرکس درباره ظاهر و باطن خوب متفاوته)

از حال خوبی برخوردارم که به‌ شدت بوی رد دادن میده🖤  خدا تصمیم گرفت منو بکشه برا همین زنده نگه ام داشت! امیدوارم بفهمی چی میگم ولی نفهمی.🙄🕯🫀   https://harfeto.timefriend.net/16412274116285  ‌‌‌‌‌‌‌              نه قضاوت کن، نه قضاوت قضاوت!        حالا زیادم خل نیستم😂 منظورم از این جمله اینه که نه کسی رو قضاوت کن نه خیلی حرف دیگران برات مهم باشه، اونقدر که همش از قضاوت شدن بترسی و مدام بگی قضاوتم نکنید، یا هر چرت و پرتی رو بشنوی و بگی نه من قضاوت نمیکنم، هر چیزی حدی داره🥲                  من میدونم گاهی نباید وقتی دارم به دردودل های کسی گوش میکنم بهش بگم: ۱: من یا خیلیای دیگه از تو بدبخت تریم اینکه چیزی نیست.! چون پیش اومده این حرف رو شنیدم و ناراحت شدم و به این درک رسیدم که شاید یه چیزی برا کسی درد باشه ولی برای کسی دیگه هیچ! و توان و تحمل ادما با هم فرق داره. فکر نمیکردم فقط به مورد ۱ ختم شه ولی متاسفانه چیز دیگه الان تو ذهنم نیست😐💔خلاصه که سعی میکنم حرفتو گوش بدم بدون اینکه ناراحت ترت کنم.   و اینکه اگه تنبلی و بدون برنامه و از خودت شاکی، شاید بتونم کمکت کنم💕   من میدونم اون دنیا خدا هممون رو یه جا نگه میداره میگه خبببب این قسمت مخصوص قضاوت ها توهین ها و تهمت ها و دل شکستن هاییه که تو نی نی سایت داشتین😁😝😂من شوخی گفتم ولی تو عاقل باش و جدی بگیر☺  لطفا با شعار امر به معروف و نهی از منکر، افسار پاره نکنید. خودتونم میدونید شماهاا یه مشت مذهبی نمای عقده اید و مذهبی های واقعی مثل آدم نصیحت میکنن نه مثل شما. آیا میدانید با هر تاپیکی که برا حجاب میزنید هزاران نفر رو به سمت حجاب هدایت میکنید و محجبه میشن؟😅 آخه چقدر شما پاکدامن و مطهر و نجیبید چقدررررر🤣🤣🤣اصلا هم عقده ای نیستید و دعوا دوست ندارید☺😂

اطراف من کسایی که مذهبی باشن کم هستن و کم تر دیدم کسی با خانم چادری ازدواج کنه.

فقط 19 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🤍برای با تو بودن هزاران سال هم کم است،زودگذر است،چه رسد به این عمر فانی ما،کاش خدا بیاید و وعده ی جهان دیگری را بدهد که زمان در آن معنایی نداشته باشد و بتوان دوباره در کنار تو،دم به دم با تو رسمِ عاشقی آموخت....🤍//از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................ //// ❤ این روزا بهتر از هر موقعی معنی انتظار و دل گرمی رو می فهمم....نه ماه،ثانیه به ثانیه انتظار کشیدن و دل گرم بودن به خدایی که همیشه بوده و هست و خواهد بود....خدایا من منتظرم،منتظرم و دلم گرمه به تو،به این که حواست هست به این بنده ای که چشم دوخته به عظمت و بزرگیت....تمام ترسا،تمام استرسا،دلهره ها همه و همه رو سپردم به تو،مثل بچه ای که دلش گرمه به مادرش منم دلم گرمه بهت❤                                     
عزیزم من نسبت به اطرافیانم گفتم البته با احترام به همه چادریا چون همه مثله هم نیستن

من ناراحت نیستم از اون جمله ولی هیچ احترامی تو امثال چنین جمله هایی نیس حتی اگر نقل قول باشه بازم بیانش جالب نیس

لطفا اگه مایل بودین بابامو یه صلوات مهمون کنید.ممنون.
2706