2752
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چ مغازه ای؟؟!!

لوازم آرایشی🙂

آدمی را آدمیت لازم است عود را گر بو نباشد هیزم است.                                                                *************************************************    از دیروز بیاموز برای امروز زندگی کن و امید به فردا داشته باش و تلاش کن💫
2731

در حال حاضر بدون هیچ دروغی پدرم 

استخر داره و پاساژ 

اینم بگم استاد دانشگاه هم هست😅

کلا خانواده ما متوسط هستن تنها کسی که درس خوند و تلاس کرد به یه جایی برسه بابای من بود🥲

خطاب به اون کسی که به راحتی توهین و فحاشی میکنه توی سایت:گیرته مارم سرته مورم و چخو😉😂حواست خوت بو پس
شوهرعمم... ارثیه پدربزرگش رو گرفت از این رو به اون رو شد به جرعت میگم تا ۳۰۰ سال دیگه احتیاجی به پول ...

ببین چقدر بابا بزرگه پولدار بوده که به شوهر عمه ات آنقدر ارث رسیده 

شغل پدر بزرگه چی بوده ؟چقدر ارث رسیده

رسمی ذوب آهن 

خودش مغازه داره 

یه سه طبقه 

دوتا ویلایی

توی اصفهانم زمین و یه سه طبقه داره 

و کلی زمین 

و چندتا ماشین 

میشه یه صلوات برای شادی روح داداش جوونم بفرستی 🥲💔اگه فرستادی بگو تا منم برای حاجت دلت یه سوره توحید بخونم 🌹در طول روز دلت برا امام زمانت تنگ میشه؟😢چند بار در روز به یاده امامت میوفتی ؟؟برای بی کسی و غربت و صحرا نشینی امامت دلت میسوزه ؟؟😔 اگه دلت گرفت برای تنهاییش یه صلوات برای تعجیل درظهورش بفرست 🙏🌹مطمئن باش امام هم برای خوشبختی تو دعا می‌کنه 😍🥰 ای مردم دنیا مژده که سوار کاری می‌آید با هیبتی چون حیدر کرار 😍💞أللَّھُـمَ ؏َـجِّـلْ لِوَلیِڪُ ألْـفَـرَج🤲

یه فامیل دور داریم که زیرخاکی بالا کشیده بود 

الان بهترین منطقه تهران یه خونه داره که اصلا نگم برات 

لندکروز و کلی شرکت و کارخونه 

دو تا پسر داره یکی آلمانه یکی کانادا 😐🚶🏼‍♀️

در امیدِ واهیِ یک مرحمیم این روزها ❤️‍🩹.                دیگه‌نه‌یه‌دلیم‌نه‌هم‌نظر /حس‌خوب‌قبلُ‌به‌هم‌نزن 🌙✨

خانومش خانه دار خودش کارخونه داره و یه طمین بی ارزش خرید یهو با ارزش شد فروخت به این چیزا رسید و سرمایه واسه همه بچه هاش داده که کار کنن مغازه بزنن درس بخونن و خونه براشون ساخته مثل کاخ 

من از پریشب فهمیدم که تنها تر از همیشم آره دوریت باعث میشه که بدتر عصبی شم....!🥲❤️‍🩹
2706