2733
2734
عنوان

تورو خدا رفلاکس نوزاد

85143 بازدید | 101 پست

نوزادم 33 روزشه.از اول خودم احتمال رفلاکس دادم اما خفیف بود.اما این اواخر بدتر شد.دیروز بردم دکتر گفت رفلاکس داره.همش زبونشو میاره بیرون.تو خواب کلی بی قراره.زیر سینه هم گریه میکنه و میزنه خودشو.

دارم داغون میشم.کارم شده دعوا با شوهرم.اعصابم خراب شده.همش گریه میکنم.

دکتر دیروز بهش رانیتیدین داد.اما گفت 20 روز طول میکشه جواب بده.پس من چیکار کنم؟

شوهرمم از بعد زایمان دیگه کنارم نیست.دیگه تنهام.همین الانم با کلی گریه دارم تایپ میکنم.تو رو خدا هر کی بلده راه درمانشو بگه

پدرم تنها مردی بود که باعث شد فکر کنم تمام مردان عشق پاک دارند. پدرم ای کاش قصه ی زندگیت تمام نمیشد.😢😢😢😢😢 برای شادی روح بابام یه صلوات میفرستین دوستان؟ممنونم

اصلا کسی این وقته شب هست؟

پدرم تنها مردی بود که باعث شد فکر کنم تمام مردان عشق پاک دارند. پدرم ای کاش قصه ی زندگیت تمام نمیشد.😢😢😢😢😢 برای شادی روح بابام یه صلوات میفرستین دوستان؟ممنونم

شیرخشکم نان بهش میدادم.بعد که دیدم رفلاکسه رفتم داروخونه اچ ای داد.الان فهمیدم نان خیلی سنگینه.

نمیدونم چی بهش بدم.نمیدونم چیکار کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم دختر منم رفلاکس داشت بالا که میآورد نصف فرش کثیف میشد آنقدر شدید بود رانیتیدین هم به تنهایی خویش نمیکنه پیش یه دکتر دیگه ببر کم کم اروم میشه چرا انقدر استرس گرفتی در مورد شوهرتم بگم همه همینن تا بچه نق میزنه از چشم مادر میبینن اصلا بهش اهمیت نده 

2728

عزیزم پسر منم شرایط کوچولوی شما رو داشت باید به اعصابت مسلط باشی خانومی. شرایط سختیه انشالله که روبه بهبود بره ولی متاسفانه ریفلاکس اوجش سه و چهارماهگیه. 

من سقوط شبنم از گلبرگ یاس را آغاز یک پرواز می دانم.

ای جان عزیزم ناراحت نباش اکثر بچه ها رفلاکس دارن

زیر سرش باید حتما بالش باشه ولی خیلی کوچیک بعد از شیر دادن هم به هیچ وجه نباید تکونش بدین حتی تکونای کم آروغش رو باید حتما بگیری وگرنه به خاطر مشکلش بعد از خوابوندن حتما شیر بالا میاره 

در ضمن مواظب باش تا میتونی صاف نخوابونش که خدایی نکرده شیر بر بگرده توی ریش

به امید فردایی زیباتر  
2740

من بچم بالا نمیاره.فقط کمی پنیرک بلا میاره.اونم نه همیشه.اما وقتی میبینمش داغون میشم.طاقت این همه گریه و عذابشم ندارم.

زیر سرش بالش گذاشتم.آروعشم میگیرم.ولی فایده نداره اصلا.انگار داره بدتر میشه.اولش اصلا این مدلی نبود.رفته رفته داره بدتر میشه

عزیزم زیر کمرشو بالش بزرگ بذار بعد از شیر خوردن بیست دقیقه رو دوشت نگهش دار. و اینکه ریفلاکس دو دلیل داره یا دریجه معده اش گشاده که معمولا از هفت هشت ماهگی که غذای حامد میخوره بهتر میشه یا علتش حساسیت به پروتئین گاوی هست اگر حساسیت داشته باشه باید بهش شیرخشک مخصوصشو بدی

من سقوط شبنم از گلبرگ یاس را آغاز یک پرواز می دانم.
2706