2752
2734
عنوان

اینجا نی نی سایته همیشه تایپک های بی محتوا ...

| مشاهده متن کامل بحث + 463 بازدید | 50 پست
کدوم من ندیدم لیرز عنوانش چیه؟

شعت 😐🗿

تویی که داری این متنو میخونی،                     آره آره دقیقااااا با خودتم!                         امیدوارم یه شب بیاد که از خوشحالی تا صبح خوابت نبره💖💞
کدوم من ندیدم لیرز عنوانش چیه؟

داداشم خوبی عزیزم؟؟میگیم تایپک درواقع عجیب غریب زیاده از تعجب پشمات میریزه

من آریایی هستم فرزند کورش بزرگ💪🏻 من اهل ایرانم وطنم زیباترین و  یکی از قدیمی ترین کشور های جهان است به وطنم با ۷۴۰۰ سال قدمت افتخار میکنم. من یک ایرانی هستم.لر یعنی اصالت،درود بر لران باغیرت سرزمینم.....🕊🕊
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اره همین رو دیدم😂😐

پست هایی که گذاشتن من دیدم تو تاپیک

با خودم گفتم قبل این که قضاوت کنن مسخره کنن حداقل بفهمن من چی میگم گفتم ببینم از نظر دیگران مسخره هست یا ...ولی اره خلاصه

2731
اهان😭😭🤣🤣

😁

من آریایی هستم فرزند کورش بزرگ💪🏻 من اهل ایرانم وطنم زیباترین و  یکی از قدیمی ترین کشور های جهان است به وطنم با ۷۴۰۰ سال قدمت افتخار میکنم. من یک ایرانی هستم.لر یعنی اصالت،درود بر لران باغیرت سرزمینم.....🕊🕊

اینجا نی نی سایته جایی ک همه  بقیه ی اعضارو ب فقر فرهنگی متهم میکنن  مثلا میگن وای نی نی سایتیا چقد فلانن بهمانن بابا لامصب خودتم عضوی از سایتی 

💜تواستعاره ای هستی از تمام حس های خوب دنیا💜💞💞💞💞💞💞
اینجا نی نی سایته جایی ک همه  بقیه ی اعضارو ب فقر فرهنگی متهم میکنن  مثلا میگن وای نی نی س ...

عاااا🤣🤣🤣

یه جایی تو رو ندیده بودم بهت بگم که توخدا بیدار بمون؟

والا کاربر زیاد دیدم نمیدونم ولی فک کنم چرا البته اگر پروفایل گذاشتی

اگر حدود ۲۰ تا ۲۵ سالته خودشی

۲۳ سالمه ولی خب..

2706