2752
2734
عنوان

(کاربر آقام)یه سوال داشتم!!

| مشاهده متن کامل بحث + 2896 بازدید | 195 پست

منم میخواستم برم کسی هم بود ساپورتم کنه 

غیر قانونی ترسیدم چون مسیر پر چالشی هست 

چقدر نوجوان ها و جوان ها کشته شدن دستگیر شدن 

به عنوان کالا قاچاق شدن و دل و رودشون فروختن 

یک درصد هم موفق بشی اونجا باید مثل برده و خار و حقیر زندگی کنی مثل افغان های حاضر در ایران 

مهاجرت با روش من و شما حماقته

❤️مادَر❤️๑⁠˙⁠❥⁠˙بَرگِ زَردی با سِماجَت شاخه را چَسبیده بود،دَست های خویش و دامان تواَم آمد به یا⁦๑⁠˙⁠❥د

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بدبختی زیاد داره

بله متاسفانه

بژی کورد ) سال و سال هی گذری هنوز هامه ناو فکرد جور دیوانه بیمه هروز قفلم و بان عکسد بعد تو در قلبم بسم ری نیم و کس  بعد تو شو روزم تکراریه باورو نفس
2731
اونور با اینور چ فرقی داره وقتی ن اونور کسیو داری ن اینور؟؟ زبان بلدی؟؟ ادمی که اینور نتونسته چیزی ...

زبانم فوله

دلیلم شرایط و چیزی نشدن نیست

خسته شدن از جایی که هستمه

شرایطم برای اونجا اوکیه ولی خب پاسپورتم مشکله

بژی کورد ) سال و سال هی گذری هنوز هامه ناو فکرد جور دیوانه بیمه هروز قفلم و بان عکسد بعد تو در قلبم بسم ری نیم و کس  بعد تو شو روزم تکراریه باورو نفس
چی بگم   امیدوارم هر چی خیره پبش پات قرار بگیره

🙏🏼🙏🏼

همچنین

اینم شد دلیل؟

واسه من اره این همه ادم یکی نیستن!

شخصا من دلم نمیخواد تو یه کشوری باشم که با اقلیت های متفاوت زندگی کنم یا با فرهنگ های متفاوت روبه رو شم

بحث نژادپرستی نیس اما سنگ تو جای خودش سنگینه

یاد برادر ستایش افتادم  با تیر زدنش  مورد💔😭😂😂😂

فیلما ایرانی..

مسلمه که قانونی رفتن بهتره... براتون هزینش مشکله؟

نه بابا هزینه چیه اصلا مشکلی ندارم فقط پاسپورتم گیره

اگه خونواده ای داری که دوستت دارن هیچوقت اینکارو نکن چون احتمال خطر هست و اگه اتفاقی برات بیفته تا ا ...

نه ندارم خب

اونم بابامه ک چیزیم بشه بعد ۱ سااال یادش میره 

اونا مشکلی ندارن

اه واقعا انیزه ای نداشته باشم‌ اینور میرم همسایمون قاچاقی رفت اتریش  پاهاش مشکل داشت عمل کردن ...

اونوقت اینجا تحصیلاتتم فول باشه بیکاری

عجب…

2706