2752
2734
عنوان

(کاربر آقام)یه سوال داشتم!!

| مشاهده متن کامل بحث + 2896 بازدید | 195 پست
نه بودن کنار هم وطنامو دوس دارم

اینم شد دلیل؟

بژی کورد ) سال و سال هی گذری هنوز هامه ناو فکرد جور دیوانه بیمه هروز قفلم و بان عکسد بعد تو در قلبم بسم ری نیم و کس  بعد تو شو روزم تکراریه باورو نفس
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
راج کج ب مقصد نمیرسد   پاست رو اوکی کن برو

میشدمیکردم

بژی کورد ) سال و سال هی گذری هنوز هامه ناو فکرد جور دیوانه بیمه هروز قفلم و بان عکسد بعد تو در قلبم بسم ری نیم و کس  بعد تو شو روزم تکراریه باورو نفس

اونور با اینور چ فرقی داره وقتی ن اونور کسیو داری ن اینور؟؟

زبان بلدی؟؟

ادمی که اینور نتونسته چیزی بشه اونورم نمیتونه 

اونطرف اجاره و خرج و مخارج زندگی چندبرابر اینجاست تا تو ی شغل مناسب پیدا کنی پرپرت میکنن 

نه

غیر قانونی ریسک خطرش زیاده

میزی برای کار، کاری برای تخت، تختی برای خواب، خوابی برای جان، جانی برای مرگ، مرگی برای یاد، یادی برای سنگ، این بود زندگی؟!    حسین_پناهی 
پارسال برادر زنداییم به این شکل مهاجرت کرد وتوی جنگلهای روسیه از شدت سختی وسرمای زیاد تنها وغریب فوت ...

نمیدونم واقعا

نه

ما چقدر به سادگی نیاکان خودمان خندیدیم، روزی می ‌آید که آیندگان به خرافات ما خواھند خندید.                                                                                                                                 زندگی کردن نادر ترین اتفاق جهان هستی است،بیشتر مردم فقط وجود دارند،همین...                                                                                بعضی مواقع باید صدمه ببینی تا چیزی رو درک کنی زمین بخوری تا رشد کنی ببازی تا بدست بیاری چون بزرگترین درس های زندگی از طریق درد یاد داده میشن
بله ... دلیل موندنمون عزیزانمون هستن وگرنه موقعیتش فراهم بود که بریم

من کسیو ندارم اینجا خب

2706