2752
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چندش شوهرت برات لباس زیر خریده عقده داری میایی اینجا خالی میکنی خب به 💩 گوسفند  اینا آدم نیستن تخت خوابش رو انداخته وسط نی نی سایت آخه به ما چه...؟...

من آریایی هستم فرزند کورش بزرگ💪🏻 من اهل ایرانم وطنم زیباترین و  یکی از قدیمی ترین کشور های جهان است به وطنم با ۷۴۰۰ سال قدمت افتخار میکنم. من یک ایرانی هستم.لر یعنی اصالت،درود بر لران باغیرت سرزمینم.....🕊🕊
2731
خودش باید تعلیق بشه

تعلیق میشه من عنوان گزارش رو زدم مریض جنسیه درخواست و پیشنهاد رابطه سه نفره به بقیه میده

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
مدرسه نرفتم :))

چرا چیزی شده بچه

یا همینجوری 

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅
دقیقا طرق مشکل داره تاپیک زده هیچکی نمیره کافیه که تاپیک بزنی که شوهرم فلان و هیکلم بیسار و رابطمون ...

باطرف میاد معلوم نیست کودک آزاره چیه نمیزنن بترکون تعلیقش کنن حتی کاش میشد شکایت کرد ....

بدتر پربازدیدش میکنن

اگر من رو توی یه تاپیک دیدی قضاوتم نکن😂من نسبت به موضوع اون تاپیک رفتار میکنم😂 
یه تاپیک روانشناسی یا دعا و مناجات میزنی یا یه تاپیک آموزشی میزنی چهار تا آدم دور هم جمع بشن یکم قلب ...

🤣🤣🤣🤣💔💔💔

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
تازه چند تاشون پریده چند تا داغون شون و پروندیم

حالم دگرگون میشه اینارو میبینم اه  

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅
وای گفتی حققق

خداشاهده همین الان یکی تاپیک زده شما که داداش مجرد توخونه دارید از کجا میفهمید رابطه ج نداره؟؟؟؟؟؟؟

آخه این چه دغدغه و سوالیه🌚

اگر من رو توی یه تاپیک دیدی قضاوتم نکن😂من نسبت به موضوع اون تاپیک رفتار میکنم😂 
2706