2733
2734
بعضی از کاربرا میان یه سوالایی توی سایت میپرسن که کامل توی گوگل توضیح داده شده یا مثلا پیش پا افتاده ...

دقیقا طرق مشکل داره تاپیک زده هیچکی نمیره کافیه که تاپیک بزنی که شوهرم فلان و هیکلم بیسار و رابطمون بهمان همه ریختن تو

آرامش 🌱

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

تاپیکهاشو همرو گزارش بزنید من زدم 

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻

دمتگرم گلم دقیقا پیشنهاد ل ز و تریسام تو چت شخصی بیان میکنه کامنت هام تو تایپک خودش هستش راجب کاربری من تایپک زده بخون درخواست خودش داده بود عوضی بعد دو روز چت بهش الکی گفتم مرد هستم خواستم ببینم واکنشش چیه سریع لغو زد و تایپک علیه من زد.احتمالا یا مرده یا زن فساد دقت کن به تک تک تایپک ها و کامنت ها حرفم باورت میشه

نرید تو تاپیکاش و نظر ندین و دعوا نکنین فقط گزارش بزنین

من روانشناس نیستم پس جواب اشخاص ناراحت و عصبانی و بی ادب رو نمیدم که حالشون بدتر نشه / جنسیت ، اسم ، محل تولد ، سکونت ، نژاد ، قوم ، دین ، مذهب ، گذشته ، حال ، اینده ، رنگ پوست ، چشم ، قد ، وزن ، زبان ، سن ، سواد اصلا مهم نیستن / انسانیت ، امانت داری ، ادب و اداب خیلی مهم هستن / اکثرا رو دوست داشته باش و به عده کمی عشق بورز و به هیچ کس اعتماد و خیانت نکن / با ادبها و بی ادبها خیلی مهمن چون اداب زیستن رو به انسانها یاد میدن / پیشاپیش از همه عزیزان و سروران تشکر و عذر خواهی میکنم / اگه جواب کسی رو ندادم حمل بر بی ادبی نشه یعنی تعلیق شدم یا به سرای باقی شتافتم
اهل فیلمای کره ای هیتی؟ 

نه فقط ۲ تا سریال رو دوسداشتم

زیبای حقیقی  و هتل‌ دلونا

فرشته‌ عذاب      🇸🇾 Sirya -----> 🇮🇷 IR        ‌‌ ‌                 ‌   أَعْدَدْتُ لِکُلِّ هَوْلٍ لَا إِلَهَ إِلَّا اللَّهُ وَ لِکُلِّ هَمٍّ وَ غَمٍّ مَا شَاءَ اللَّهُ وَ لِکُلِّ نِعْمَةٍ الْحَمْدُ لِلَّهِ وَ لِکُلِّ رَخَاءٍ الشُّکْرُ لِلَّهِ وَ لِکُلِّ أُعْجُوبَةِ سُبْحَانَ اللَّهِ وَ لِکُلِّ ذَنْبٍ أَسْتَغْفِرُ اللَّهَ وَ لِکُلِّ مُصِیبَةٍ إِنَّا لِلَّهِ وَ إِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعُونَ وَ لِکُلِّ ضِیقٍ حَسْبِیَ اللَّهُ وَ لِکُلِّ قَضَاءٍ وَ قَدَرٍ تَوَکَّلْتُ عَلَى اللَّهِ وَ لِکُلِّ عَدُوٍّ اعْتَصَمْتُ بِاللَّهِ وَ لِکُلِّ طَاعَةٍ وَ مَعْصِیَةٍ لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ   . اللَّهُمَّ اجْعَلْ صَلَوَاتِ مَلَائِکَتِکَ وَ حَمَلَةِ عَرْشِکَ وَ جَمِیعِ خَلْقِکَ وَ سَمَائِکَ وَ أَرْضِکَ وَ أَنْبِیَائِکَ وَ رُسُلِکَ عَلَى مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ

تو تاپیکاش گشتم طرف تاپیک داغون زده یکی نی نی یار تگ کرده

بهش میگن عقده ای

خب معلومه وضعمون این میشه 

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅
خب پول میگیرن که صیغه رو رواج بدن دیگه نی نی سایت هم ازشون حمایت میکنه شما نگاه به تاپیکها بندازین ...

من‌ پستای صبشو ندیدم اما میگن داشته به داره مفته که صیغه و فلان 

آرامش 🌱
نه فقط ۲ تا سریال رو دوسداشتم زیبای حقیقی  و هتل‌ دلونا

امروز همش تو سایتی چیشده 

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم...... از حرفم حرصت گرفت جوابی نداشتی به کاربریم گیر نده کارت خیلی داغونه 😅

یه تاپیک روانشناسی یا دعا و مناجات میزنی یا یه تاپیک آموزشی میزنی چهار تا آدم دور هم جمع بشن یکم قلبت آروم بشه یا چهارتا نکته روانشناسی و شخصیتی یاد بگیری دوتا آموزش ببینی هیچکس نمیاد .

ولی طرف تاپیک میزنه آخ خانما من نامزدم  بوسم کرده ممکنه باردار بشم ؟😰😨😰😨😰😨🥵🥵🥶

۲۰۰۰۰ هزار تا بازدید میخوره 

اگر من رو توی یه تاپیک دیدی قضاوتم نکن😂من نسبت به موضوع اون تاپیک رفتار میکنم😂 
2706