2733
2734
عنوان

باردارم مادرشوهرم هیچ کاری برام نکرده

| مشاهده متن کامل بحث + 307 بازدید | 33 پست

عزیزم کاملا درکت میکنم،

ولی مادرشوهر دلسوز و مهربون انگشت شمارن

الانم نرو به همسرت نگو چون دوروز دیگه همون همسرت بهت میگه نفرت پراکنی میکنی،فقط در قالب اینکه مادرشوهر فلانی برای عروس و نوه ش اینکار و اونکارو میکنه بگو،اصلا مستقیم نگو.

بیخیال حرفایی که تو دلم جامونده.....
توقع نداشته باشی راحتی والا دنبال نیش و کنایه و آزار دادن نباشن  کمک نکنن بهتر

آخه میشناسمشون فردا بچه دنیا بیاد همش میخوان بیان نظرای منفی راجبه همه چی بدن 

جاریم زاییده بود رفتیم دیدنیش اینا وقتی دیدن خانواده ی جاریم دورش جمعن داشتن میترکیدن موقع برگشت همش فحششون میدادن که چرا خانوادش خونه ی پسرمون بودن…

فقط 7 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من موندم وظیفه ی مادر پسر چیه 

اعصاب خوردی ما.

نگاه این یه تجربه شد برات بدون چه آدمایی هستن.

فقط 15 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تو مثل هوای خوبه بعدِ بارونی😍
عزیزم کاملا درکت میکنم، ولی مادرشوهر دلسوز و مهربون انگشت شمارن الانم نرو به همسرت نگو چون دوروز د ...

شوهرمم خنثی شده اصلا نامهربونیای مادرشو نمیبینه 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731
لعنتی نمیاد هرچی میگم هرچی خودش میبینه  اما متوجه نیست

مدام توی گوشش بخون تا بفهمه ممکن هم هست دعواتونم بشه هر از گاهی ولی بالاخره میفهمه بیشتر سعی کن کمک های مادرت رو توی چشمش بیاری بگی باید از مامانم تشکر کنیم اینقد زحمت کشید برامون و خدا خیرش بده و فلان

اعصاب خوردی ما. نگاه این یه تجربه شد برات بدون چه آدمایی هستن.

خدا لعنتشون کنه آدمای بد ذاتو 

مامان من عروسش مریض میشه نمیدونه چجوری بهش برسه از لقمه دهنش میزنه میزاره تو دهن عروسش 

بهشم میگیم میگه من اینکارارو میکنم که خدا واسه دخترامم همینجوری بخواد ولی انگار برعکسه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آخه میشناسمشون فردا بچه دنیا بیاد همش میخوان بیان نظرای منفی راجبه همه چی بدن  جاریم زاییده بو ...

تو که اینارو میدونی پس چرا توقع داری ازشون؟

خالم و مادرشوهرش تو یه ساختمون زندگی میکنن میگفت آبگوشت درست میکرد بوش میپیچید حتی یک بار بهم چیزی نداد.با اینکه خرجشو همین شوهرخالم میده!

ولی حالا نوه ی های دختریشو رو سر میذاره میره یک هفته خونه ی دخترش رو تمیز میکنه!

همه همینطورن به جز معدود افرادی.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
آخه میشناسمشون فردا بچه دنیا بیاد همش میخوان بیان نظرای منفی راجبه همه چی بدن  جاریم زاییده بو ...

لعنت بهشون از الان رفتارشون‌رو یاد شوهرت بیار در مورد جاریت البته باوملایمت رفتار کن بگو بعد از بچه باید مادرم بیاد پیشم از مادر تو که ابی گرم نمیشه حتی یک زنگ نمیزنه حالی بپرسه چه برسه بخواد بیاد بهم برسه 

تو که اینارو میدونی پس چرا توقع داری ازشون؟ خالم و مادرشوهرش تو یه ساختمون زندگی میکنن میگفت آبگوشت ...

😔

بلاخره آدم‌ توی بارداری حساس میشه و دلش میخواد دیگرلن هواشو داشته باشن 

مخصوصا من که از اول بارداریم همش درد و مرض اومد سراغم 

اما تنها کسی که هوامو داشت مادرم بود 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لعنت بهشون از الان رفتارشون‌رو یاد شوهرت بیار در مورد جاریت البته باوملایمت رفتار کن بگو بعد از بچه ...

اوووو من اصلا توقع بهم رسیدنشونو ندارم چون میشناسمش همچین آدمی نیست 

من فقط میگفتم توی بارداریم که این همه هم مریض شدم چی میشد میومد عیادتم اصلا غذا و این چیزاشم نمیخوام فقط میومد بهم یه سر میزد 

آخه خیلیا اومدن ملاقاتم وقتی فهمیدن جراحی کردم و نمیتونم تکون بخورم …ولی مادرشوهرم نیومد 

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا لعنتشون کنه آدمای بد ذاتو  مامان من عروسش مریض میشه نمیدونه چجوری بهش برسه از لقمه دهنش می ...

میدونم مادر خودمم همینجوره.

بالاخره یه جایی جواب این خوبیا به کارمون میاد.

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706