2733
2734
ماشالله خیلی پولداریناا از این عطر گرونا میزنین حتی اسمشو بلد نیستم  من زن نیستم انگار🥲

عزیزم من یه پیج تو قشم هست مشابه هست از شرکتی های مثل فراگرانس خرید میکنم اکثر رایحه ها رو داره کیفیتش هم عالیه خیلی هم گرون نیست

اگر پنجمین خورشید داشتم دیگه غمی نداشتم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

لیرا  بلک ارکید

ایرا رو امتحان میکنم عزیزم مرسی 

ولی بلک ارکیدو دوست ندارم بوش مییره منو میگیره

بوی بادامشو دوست ندارم مردونه میاد به نظرم

عاشق ایو سن لورن لیبر هستم و کوکو مادمازل شنل

پیشنهاد دیگه ای برام نداری؟

2731
اکلت

دلیشز از  دی کی اند وان چطوره؟

•|•       ما چون ز دری پای کشیدیم،کشیدیم...امید ز هرکس که بریدیم،بریدیم...دل نیست کبوتر که چو برخاست،نشیند...از گوشه بامی که پریدیم،پریدیم... خلاصه‌که‌اینجوریاست🤍🙂🦋
عزیزم من یه پیج تو قشم هست مشابه هست از شرکتی های مثل فراگرانس خرید میکنم اکثر رایحه ها رو داره کیفی ...

بیزحمت پیجش رو برای منم بفرستین  چون گرونه نمیشه خرید کی بدش میاد به خودش برسه. 

اتفاقا من عاشق عطر و عینک هستم 

بوی شکوفه سبز درختا رو خیلی دوست دارم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا تو را غریب دیدم و غریبانه غریبت شدم ، تو را بخشنده پنداشتم و گنه کار شدم ، تو را وفادار دیدم و هر جا که رفتم بازگشتم، تو را گرم دیدم و در سردترین لحظات به سراغت آمدم ،تومرا چه دیدی که وفادار ماندی...
اکلت

آدرس پیجی سایتی دارین که اصلش رو بفروشه؟به صورت میلی گرمی

•|•       ما چون ز دری پای کشیدیم،کشیدیم...امید ز هرکس که بریدیم،بریدیم...دل نیست کبوتر که چو برخاست،نشیند...از گوشه بامی که پریدیم،پریدیم... خلاصه‌که‌اینجوریاست🤍🙂🦋
2706