2737
2734
عنوان

من آدمم!!😐

81 بازدید | 13 پست

بیرون نمیرم 

تاحالا تنهابیرون نرفتم 

شاید ۳،۴ بار توکل زندگیم با یه دوست رفته باشم بیرون

دوستام همیشه محدود بودن بیشتر از دو نفر نشدن

تاحالا رل و فلان نداشتم

لوازم ارایشی ندارم و تاحالا هم نداشتم

ارایش نکردم تاحالا

تاحالا کفش پاشنه بلند نپوشیدم

تاحالا نرقصیدم

تاحالا رمان نخوندم

هیچ تغییری تو ظاهرم ایجاد نکردم هیچی ( از تغییر تو چهره تا رنگ مو و هرچی که بگی)

از همه عجیب تر هیچ عکسی از خودم ندارم 

کلا از خودم عکس نگرفتم

تاحالا یکی دوبار بیشتر عروسی نرفتم

اینستا ندارم

تیک تاک و اسنپ چت و برنامه هایی از این قبیل هم ندارم🚶🏻‍♀️

تو کل زندگیم فقط موهامو بالا بستم هیچ مدلی ندادم اصلا بلد نیستم انگار دستام تو این مورد فلجه😑

تاحالا خونه کسی غیر از فامیل نرفتم 

خونه ی فامیل هم هر ۴،۵ ماه یکبار

با هیچکس هم رفت و امد نداریم نه کسی میاد نه ما میریم هیچ دوست خونوادگی ای هم نداریم🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️

حسرت همشون به دلم مونده:))

نمیدونم آدمم یا نه..!

به تاپیکهای قبلا من اصلا اصلا اصلا نگاه نکن🙂. دیگه تا روز هشتم تیر نمیام اینجا.🙂
یه چیزی.. از تو فق یدونه هستاا مراقب خودت باش💚🌱

خیلی خودمو دوست دارم.. قبلا خیلی خودمو اذیت کردم😓

به تاپیکهای قبلا من اصلا اصلا اصلا نگاه نکن🙂. دیگه تا روز هشتم تیر نمیام اینجا.🙂
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
قیافه چطوره؟

خیلی عادی 

اندامم خوبه متناسبه ولی یه چیزایی تو چهره خوب نیس

مثلا دماغم بزرگه که قصد عمل کردنشو ندارم🙂

پوستمم خیلی صاف نیس ،، 

اینا مهم نیستن فقط یه چیزی اذیتم میکنه روی دماغم مو های ریز داره با نقطه های سیاه با هیچیییی هم نمیره😑

خیلی عادی  اندامم خوبه متناسبه ولی یه چیزایی تو چهره خوب نیس مثلا دماغم بزرگه که قصد عمل کردن ...

از اینا بزن 

ماسک زغال بزن رو دماغت 

میشه راهی دارید بگید خوشگلا واسه سیاهی و گودی زیر چشم چی خوبه میدونی بگو❤️⚘️
2738

چندسالته

عزیزم کاربری دست دو نفر هست..✌️..درواقع میشه گفت چند نفر😂 😑اخه به هرکس گفتم همچین سایتی هس میشه از بقیه کمک گرفت اوناهم اینجا با کاربری من سوالات ومشکلاتشون بیان کردن🫠🙂ناگفته نماند چندین بار هم تعلیق شده😶🫣
خب لوازم آرایشی تکه تکه بخر به پوستت برس از ماسک های خانگی استفاده کن

هر وقت پوستم به مرحله ی فنا میرسه مامانم خودش از ماسکش بهم میده😐😂. نمیشه باباا مامانم میگه خب خواستی تو خونه از مال من استفاده کن.. منم به این مرحله رسیدم که یه جورایی ازش گذشتم فقط تا میتونم همیشه خودمو تمیز و مرتب نگه میدارم که بیشتر از این داغون نباشم😅