2752
2734
عنوان

مشکل تون با معلم جماعت چیه

| مشاهده متن کامل بحث + 444 بازدید | 69 پست
چرا زورکی رضایت بگیرم؟ اهمیتی نداره نظر شما ..با این حرفاتون فقط شأن خودتون میاد پایین نه معلما... ...

الان بیشترمتنفرشدم😁😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣

امضام

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چون دانشجو فرهنگیان فوق العاده محدود هست..تعهد میدند ..پوششچن فوق‌العاده محدوده..و کلی چیزای دیگه

تعهد میدن جز سابقه کارشون هم حساب میشه دیگه….

دانشجوی پزشکی طرح میره جز سابقه کارشه مثلا؟! 

پوشش همه ما توی این مملکت محدود هست 

2731
چندسالته؟

خدای اگرمعلمیدودفاع ازخودتون میکنید

فکرآخرت باشیدوالحمدالله خداونداونجادهانتون رومیبنده وبه امورتون رسیدگی میکنه

مثل اینجاباقارشماربازی واعتصاب و.....که حقوقاتون روبالامیبریدنمیتونیدکاری کنید

توشایدمعلم من نبودی

ولی خداوندلعنت کنه معلم های برووحشی منو

خداوندلعنت کنه معلم های امسال بچه هام رو

گفتم۴-۵معلم باشرف توی عمرم دیدم که دست وپاشون رومیبوسم

چون به تمام معنامعلم بودن

تاازشون ایرادگرفتم عین وحشی های اینجاسرم نریختن وواقعابه من هم درس دادن که همه مثل هم نیستن

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....
خدای اگرمعلمیدودفاع ازخودتون میکنید فکرآخرت باشیدوالحمدالله خداونداونجادهانتون رومیبنده وبه امورتون ...

خدایی اگر.....

تعهد میدن جز سابقه کارشون هم حساب میشه دیگه…. دانشجوی پزشکی طرح میره جز سابقه کارشه مثلا؟!  پ ...

بله حق باشماست

باید یه بودجه به عنوان حقوق برای تمامی دانشجویان در نظر گرفته بشه که به جای اینکه کار کنند تمام وقت خودشون رو صرف درس کنند..

حقوقی هم که به دانشجو فرهنگیان میدن فوق العاده کمه و هر سری به هر بهونه ایی کمش میکنن و به مردم میگن حقوق رو بردن بالا..

این ماه تا خرداد من شنیدم بهشون ۷۰۰میدن..این ۷۰۰هیچ تأثیری تو زندگیشون انصافا نداره فقط باعث میشه مردم حساس بشن

یه روزایی هست که خورشید دیر طلوع میکنه ولی بازم آسمون رو توی بهترین  لحظه روشن میکنه. نگران نباش، نوبت تو هم میرسه 🤍🌱   ️
معلمش خوب بهش درس نداده😁

سریع تایپ کردم وویرایش نمیشد

ریپلی زدم

معلم بامزه مسخره گر

جواب خداروچی میخوای بدی

معلم نیستم  یه ادم علاف بیکارم  فقط خواستم سنتو بدونم  نمیگی مهم نیس

😁😂🤣🤣🤣🤣🤣

🤣🤣🤣 شما نگران خودت باش با این همه لعن و نفرین که کردی انسان معتقد

اگرمعلمی اون دنیاحتمامیبینمت

خودم پرتت میکنم ازپل صراط پایین انشاءالله😁😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣

2706