2733
2734
عنوان

مشکل تون با معلم جماعت چیه

| مشاهده متن کامل بحث + 444 بازدید | 69 پست

[QUOTE=336078958]اینترنتم قطع شد  عزیزان توهین و فحاشی نکنید تو تاپیک لطفا اگه اذیت میشید ترک کنید تاپیک رو[/QUOTE

تو یه سری از تاپیکها یکی دو نفر بی کار  شر دنبال دعوا پیدا میشن .‌آخر تاپیک با دعوا تموم میشه

اینم نمونه یه معلم ببین تونفرچهلمی اینطوری حرف میزنی یه خوب توی شماهانبودالان توی این تایپیک

تو میگی مفت خور و  بی احترامی میکتی . تو صحبت های من یه بی احترامی پیدا کن. من به کی بی احترامی کردم ؟‌

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سر کلاس پدر  حنجره هامون در میاد.‌آخر ترم یه سری ها تازه میگن لیلی زن بود یا مرد.‌بعد میگن معلم ...

والا من پسرم امسال امادگی میره 

میگم بیچاره معلما چطور  با ۳۰ تا دانش اموز هرروز کلنجار میرن  یدونس نمیشینه یه جا  معلما چیکارمیکنن بنده خداها  مخصوصا اولی ها  دستشویی و..‌‌

بعد میرن خونه با کار خونه و بچه های خودشون

چرا دانشجو معلم حقوق بگیره از همون سال اول بعد دانشجوی پزشکی بعد اونهمه سختی و مشقت توی دوره اینترنی ...

حالا فقط پولم مهم نیست جایگاهم هست الان معلم واقعا جایگاهی تو شغلا نداره متاسفانه ( من معلم نیستم ) .

خطاب به تمام خستگان جهان : باشد که اشک بعدی شما اشک شوق باشد ♥️✨
2731
تو میگی مفت خور و  بی احترامی میکتی . تو صحبت های من یه بی احترامی پیدا کن. من به کی بی احترامی ...

اگه میخواستم‌ با ادبیات ضعیف تو صحبت کنم و شان خودم و پایین بیارم که باید خیلی بدتر از اینا جوابت و میدادم . 

تو میگی مفت خور و  بی احترامی میکتی . تو صحبت های من یه بی احترامی پیدا کن. من به کی بی احترامی ...

ببین اسی سوال کردمن نظرخودم رودادم

حتمابایداون دنیاازنظردیگران درموردخودتون مطلع بشید؟!

درضمن من جواب اسی رودادم

چرا۴۰تامعلم ریختیدسرم

نظرمن عوض شد؟!

یامعلم هاتبرئه شدن؟!

گفتم۴_۵تامعلم خوب دیدم

کاش همه شون اونطوری بشن

به اوناهم همین حرف روزدم

ولی باجملاتشون منودرس زندگی دادن

خدایی به تمام معنامعلم بودن

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....
والا من پسرم امسال امادگی میره  میگم بیچاره معلما چطور  با ۳۰ تا دانش اموز هرروز کلنجار م ...

کاش شعور همه مادرها مثل امثال شما بود.‌یه سری ها بچه هاشون تا آخر دبیرستان بی تربیت هستن. ‌مادراشون که میان دفتر از خود بچه ها بدترن .‌همه معلم‌ها میگن . چقدر هم پشت بچه هاشون هستن.  همینه که بعدا نرفته طلاق شون میدن 

عزیزان هدف از این تاپیک فقط این بود که بگم هر شغلی در جایگاه خودش محترم و ارزنده اس و کسی حق نداره به شغل کس دیگه ای توهین کنه

دلیل این همه کامنت بی ادبانه رو از سمت بعضی کاربرا نمی‌فهمم  واقعا متاسفم براشون...

تاپیک قفل میشه 

♡درد دل در دل بماند بهتر است♡