2752
2734
عنوان

دوست داشتن بیش از حد پدرشوهرم داره اذیتم میکنه چکار کنم

| مشاهده متن کامل بحث + 2810 بازدید | 112 پست

از دوست داشتن زیاده عزیزم منم مادرشوهرم‌همش‌میگه‌بچم بدنیا بیاد ببرمش پارک خرید اینور اونور پیش من باشه من اولا خیلی قاطی میکردم میگفتم این بچه منه

بعد بع شوهرم گفتم یه شب به مادرش گفت دفعه بعدی میگفت بخدا من از ذوق زیادم‌ اینجوری میگم تو حتی میتونی بچتو به ما نشونمدندی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

باید شوهرت باهاشون حرف برنه خیلی خوبی تو من اصلا تحمل ندارم کسی رو زندگیم یا بچم احساس مالکیت دا ...

یسری شوهرم تذکر داد میگن بچه خودمونه نوه خودمونه اصلا ب شما ربطی نداره

من میگم میخام بعدا برم فلانجا مسافرت

میگن بچه رو بزار پیش ما و برو واقعا بهم بر میخوره حتی شوخیشم اذیتم میکنه

فقط 16 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💓هی تویی ک داری اینو میخونی من از ته دلم دوسِت دارم و خوشحالم ک باهات تو یه زمان زندگی میکنم... فکرشو بکن ممکنه منو تو یه جای این دنیا جای پای همدیگه قدم برداشته باشیم.یا اتفاقی همو دیده باشیم.ب لباس هم یا صورت هم خیره شده باشیم .شاید والدینمون دوست بودن یا بچه هامون دوست بشن...میبینی چقد حس خوبیه اینکه کنار هم زندگی میکنیم؟ ما باهم جمعیت دنیا رو تشکیل دادیم.من عاشق زندگی و دنیا هستم... و همچنین عاشق تویی ک اینو میخونی...💜 لبخند از ته دلت آرزوی قلبیِ منه.💜..مراقب خوبیای دنیا باشیم باهم🥰

حساس شدی گلم 

یه جوری به شوهرت بگو که متوجه شون کنه شما خودتو خراب نکن تو چشمشون.

🖤  پسرعزیزم ،به پهنای صورت برات گریه کردم غمو هدیه کردم به قلبم برات نذر کردم بمونی تا تسکین شه دردم 🖤همیشه یه زخمی باهامه که هیچ وقت دیگه خوب نمیشه،کسی جات نمیاد چون اینقدر مثله تو محبوب نمیشه🖤چجوری تونستی نمونی تا من اشک نریزم ،خدا دید که مردم تا گفتی خدافظ عزیزم🖤
2731

حساس نباش و خداروشکر که ازصمیم قلب دوستتون دارن ....نترس بچت مال خودته .همه میدونن شما مادروپدرش هستید ....خداروشکر کن که. داری همچین حامی هایی ....اگه بعد زایمان خسته شدی با جون و دل بچت را نگه میدارن ....اگه عاقل باشی حسابی ازاین موقعیت ها استفاده میکنی و ناز میکنی ک هرچی خودت و بچت خواستن برات فراهم کنن ...البته انشاالله ک جاری و خواهرشوهرنداری ک حسادت کنن

سالها دویدم ولی به مقصد نرسیدم ..... برای همه منتظرها و من دعاکنید ....
یسری شوهرم تذکر داد میگن بچه خودمونه نوه خودمونه اصلا ب شما ربطی نداره من میگم میخام بعدا برم فلانج ...

بعد اونوقت با این لحن و بیان شما میگی بهت احترامم میزارن!

منِ او🌹🍃
عزیزم نوه اولشون هست؟ و اینکه احتمالا بازنشسته ان درسته؟

هم باز نشسته ان هم شوهرم بچه اوله هم نوه اوله هم تک عروسم

واقعا اعصابم و فکرم بهم ریخته همش میگم نکنه ازم دورش کنن

من خودم چهار سال اقدام بودم تشنه بچم هستم حالا اگ بدنیا بیاد نزارن اونجوری ک میخام نزدیکم باشه دیوونه میشم

1
5
10
15
20
25
30
35
40
💓هی تویی ک داری اینو میخونی من از ته دلم دوسِت دارم و خوشحالم ک باهات تو یه زمان زندگی میکنم... فکرشو بکن ممکنه منو تو یه جای این دنیا جای پای همدیگه قدم برداشته باشیم.یا اتفاقی همو دیده باشیم.ب لباس هم یا صورت هم خیره شده باشیم .شاید والدینمون دوست بودن یا بچه هامون دوست بشن...میبینی چقد حس خوبیه اینکه کنار هم زندگی میکنیم؟ ما باهم جمعیت دنیا رو تشکیل دادیم.من عاشق زندگی و دنیا هستم... و همچنین عاشق تویی ک اینو میخونی...💜 لبخند از ته دلت آرزوی قلبیِ منه.💜..مراقب خوبیای دنیا باشیم باهم🥰
یسری شوهرم تذکر داد میگن بچه خودمونه نوه خودمونه اصلا ب شما ربطی نداره من میگم میخام بعدا برم فلانج ...

بچه بدنیا بیاد از خداته ک ی آدم مطمئن و مهربونم نگهش داره یکم تا بخودت و زندگی برسی 😂

خب شاید الان در حد حرفه ولی برا من متاسفانه عملی کردن و من طاقت نیاوردم بیرونشون کردم و یکسال قطع رابطه بودیم

اگه از اول سکوت نمیکردم و حدوحدود میذاشتم یهو منفجر نمیشدم 

فقط 15 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چ سخت من اصلا حوصله ایقد رابطه رو ندارم

خیلی خوبن ۶ ساله تو خانوادشونم هیچ تنشی نداشتیم 

از خونه پدرم راحت ترم اونجا

باهاشون انقد خوب و صمیمی هستم ک البته خودشونم خیلی خوبن ک اصلا نمیشه چیزی رو بهونه کنم

1
5
10
15
20
25
30
35
40

عزیزم قطعا که افراطی دارن عمل میکنن چون تو هر چیزی تعادل خوبه رعایت شه

ولی خب از یه نظر چون مهربونن و احتمالا اولین نوه شونو دارن ذوق زده عمل میکنن

شما هم بارداری و قطعا الان حساس تری

نگران نباش قرار نیست هرحرفی اونا زدن اتفاق بیفته

اتفاقا یه جاهایی بعدا خودت نیاز به وقت بیشتری برای خودت داری واین محبت اونا در نگهداری بچه میتونه برات جنبه مثبتی داشته باشه

هرگز تسلیم نشوید  معجزه ها هر روز رخ می دهند  شاید فردا روز شما باشد 
قدرشونو بدون 

بقیه پستام تو همین تاپیک روهم بخون عزیزم

زوم خیلی زیاد ادمو خسته میکنه

مثلا میگم برم مانتو بخرم سرخود میرن پارچه میخرن واسم

خب عاخه سلیقه خودم وقت خودم نظر خودم این وسط چی میشه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706