2752
2734
عنوان

ماشین و طلاتونو میفروشین تا شوهرتون خونه بهتر بخره؟

| مشاهده متن کامل بحث + 914 بازدید | 61 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیر

مردها اکثرشون نمک نشناس تر از اونچه که ما فکرش رو میکنیم هستن 

سه دونگ خونه به نامم بزنه تمام طلا وماشین رو تقدیم میکنم بدون اینکه توقع داشته باشم برام تهیه کنه 

خنده را معنی سرمستی مکن                                    آنکه میخندد غمش بی انتهاست                     
2731
نه ۶ دانگ بنام خودش میخره

ن نده،بره بخره مبارکش باشه

اصلا همچین اشتباهی نکن خواهش میکنم وظیفه میدونم اینو بهت بگم چندسال دیگ همین ک با پول تو خونه خریده واست شاخ میشه از تجربه های دیگران استفاده کن

موفق و عاقبت بخیر بشی انشاالله

💚الهم صل علی محمد وآل محمد وعجل فرجهم💚
قبول نمیکنه دیگه هیچی بنامم نیست

من باشم نمی‌دم ،شوهرم و زندگیمو دوس دارم ولی به هیچکس نمیشه اعتماد کرد انسان ها توی شرایط مختلف عوض میشن ، اگ ی روز خدای نکرده مشکلی پیش اومد هیچ سرمایه ای ندارین ،ولی بازم خودتون بیشتر شوهر تون و میشناسین

تحت هیچ شرایطی به خاطر حتی شوهرت داشته ها تو از دست نده. حتی اگر تو خونه کوچیکتر زندگی کنی هم این کارو نکن

رَبِّ هَبْ لِي مِنْ لَدُنْكَ ذُرِّيَّةً طَيِّبَةً ۖ إِنَّكَ سَمِيعُ الدُّعَاءِ ربِ لاتَذَرنی فرداً و انتَ خیرالوارثین
2706