2737
2739
عنوان

حس ششم هر چی اسمشه بیاد

71 بازدید | 10 پست

میدونم میدونم کسی از اینده خبر نداره ولی میدونمم خدا بخواد به دل یکی مینداره

خدا بخواد به یکی الهام میکنه فقط باید بخواد

من میخوام بدونم اگر بهتون الهام میشه یا حس میکنید بهم بگید تو امسال به چیری که میخوام میرسم؟🌸🖐🏻

الهام شدن درسته ولی درست در از اون انرژی باور های آدمه، یه حس شمشمی وقتی چیزی رو میگه باورش داره پس متاسفانه یا خوشبختانه داره اون رو به وجود میاره

بهتره سرنوشتت رو به دست دیگران نسپاری

آقایون درخواست ندید.😒🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️ اگر هم ریپلای کردم یا تو تاپیکتون پست گذاشتم مطمئن باشید حواسم نبوده آقا هستید🤦🏻‍♀️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
ولی میشه اره؟

حس می کنم بله احتمال شدنش زیاده تر از نشدنشه اما باید از موانع و سختی ها بگذری و صبور باشی

احتمالا وقتی ، از درد میوفتی رو زانوت من خیلی دور از توعم ، روی زانوی خودم.💙🪼 https://t.me/FaalHoosh_bot?start=1159340394
ولی میشه اره؟

بفرما سختی ها از راه رسیدن🤷🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ چرا اینکارو باخودت میکنی!

آقایون درخواست ندید.😒🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️🚶🏻‍♀️ اگر هم ریپلای کردم یا تو تاپیکتون پست گذاشتم مطمئن باشید حواسم نبوده آقا هستید🤦🏻‍♀️
2740
حس می کنم بله احتمال شدنش زیاده تر از نشدنشه اما باید از موانع و سختی ها بگذری و صبور باشی

عشقم بهم پیام میده؟ کی؟

نه از یادم میری، نه یادم میکنی، ولی یادت بخیر یار فراموش کارم💔😔سواله برام شباتو چجوری میگذرونی؟ با حرفای کی آرامش میگیری؟ اصلا الان دست کی تو دستاته بجای من؟ هنوز خاطراتت یادمه😔 مهم نیس، همینکه می‌دونم حالت خوبه برام خیلیه، آخه حال دلت، نیاز احوال دل منه، نتونستم ببخشمت، نه بخاطر کینه ای بودنم💔فقد بخاطر اینکه اون دنیا یه بار دیگه بتونم ببینمت💔کاش یا هیچوقت باهات آشنا نمیشدم، یا هیچوقت عاقبتمون این نمیشد..کاش‌💔M💔