2737
2734
عنوان

هیچ ویژگی مثبتی ندارم واقعا

235 بازدید | 16 پست

خیلیا میگن نسبت به خودت دید مثبتی داشته باش...ولی واقعا هیچ نکته مثبتی در وجود من نیست، خصوصا توی چهره.

فقط 4 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باردار نیستم، تیکر آزمونمه؛ کاربری دست دو نفره ! :) 

امکان نداره

از یه سنی به بعد غمها دیگه برای نرسیدن و نداشتن نیست..!! بلکه برای اینه که اون زمانی که واقعا میخواستی،نرسیدی و نداشتی و حالا که رسیدی و داری، میبینی چقدر غم انگیزه که دیگه هیچ مزه ای نمیده...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

اعتماد بنفس نداری دقیقا مث من میرم بیرون همه میگن قشنگی دوستام خانواده همه میگن زیبایی اما تو آیینه نگاه میکنم میگم اونا بد سلیقه ن ؟ اینه بد نشون میده ؟ من کورم ؟ یا چی 🚶

گر قیامت قصه باشد من کجا بینم تورا 💔

همین که خدا تو رو آفریده قطعا ویژگی مثبتی داری ، وقتی مشکلات بقیه رو ببینی یا خدایی نکرده از یه نعمتی محروم بشی تازه متوجه میشی که اصلا مشکلی نداشتی 

تو نی نی سایت اگه کسی حرف درستی هم بزنه همونایی که خودشون تو زندگی مشکل دارن بهش انتقاد میکنن که ازین حرفا نزن!!! در حالیکه اگه خودشون به همون حرف عمل میکردن قطعا وضع زندگیشون این نبود ... ای کاش گاهی از تجربیات دیگران استفاده میکردیم و احتمال میدادیم شاید خود ما داریم اشتباه میکنیم ، ان شاء الله همه ی نی نی سایتی ها خوشبخت باشن ، یه نکته : اگه یه آقایی تو سایت میاد لزوما به معنی این نیست که دنبال چیز خاصیه ، خب ممکنه خودش برا نی نی خودش سوال داره یا گاهی میتونه بقیه رو راهنمایی کنه .
2740
درک میکنم اما بیخیال باش😂🦦خیلیا همینم نیستننن

همینم نیستن چون همه با عمل و ... بهتر از اینن😬😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اعتماد بنفس نداری دقیقا مث من میرم بیرون همه میگن قشنگی دوستام خانواده همه میگن زیبایی اما تو آیینه ...

به شما میگن خوشگلید پس حتما هستید که بهتون میگن

هیچکس به من تا حالا نگفته قشنگم😢💔

1
5
10
15
20
25
30
35
40
متاسفانه فقط توی این دنیا برای من ممکن میشه😭

دختری که اعتماد به نفس داره خیلی جذابتر از دختریه که چهره زیبا داره

شما اعتماد به نفست پایینه و مطمئنم چهره ات زشت نیست

از یه سنی به بعد غمها دیگه برای نرسیدن و نداشتن نیست..!! بلکه برای اینه که اون زمانی که واقعا میخواستی،نرسیدی و نداشتی و حالا که رسیدی و داری، میبینی چقدر غم انگیزه که دیگه هیچ مزه ای نمیده...
تو توی یه تله گیر افتادی معمولا باهوشا تو این تله گیر میوفتن

چجور تله ای؟🤔😬

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دختری که اعتماد به نفس داره خیلی جذابتر از دختریه که چهره زیبا داره شما اعتماد به نفست پایینه و مطم ...

چقدر قشنگ گفتید✨

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706