2733
2734
عنوان

خانما واقعا ب نظراتتون نیاز دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 135 بازدید | 36 پست
خیلی خب خداروشکر انقد کارای بچتو بنداز گردنش وقت نکنه نفس بکشه حتی. اینجورارو دیدم مث پرنسس هستن. هر ...

یعنی با اومدن بچه فرقی مکنه؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا رو مثل آدما فرض نکن. برای اون زمان مهم نیست. زمانش که شد، خودش خواسته ات رو بهت میده.زندگی من منشا تمام اتفاقای خوب دنیاست❤خدایا شکرت❤بعد ی سقط و یک سال اقدام بیبی چکم دوروز مونده ب ولادت پیامبرمون مثبت شد خدایا خودت مواظب تودلیم باش💚1402/9/7رفتمNT فندقم 12هفته و2 روزش بود و سالم،دکترم احتمال داد دختره ❤تودلیم ۱۴۰۳/۳/۱۴ساعت ۴به دنیا اومد 💛خدایا شکرت💜
برعکس اوایل ک همسرم خونه خودمون میومد مادرشوهرم وپدرشوهرم کلی دعوا انداختن تو زندگیمون خیلی دخالتگرن ...

فقط میتونم بگم که خودت هم وقتی شوهرت اومد برو باهاش خونه مادرش. نذار تنها بره. کم‌کم به مرور زمان ببین میتونی روش کار کنی که واسه آینده بچه‌تون به فکر خرید خونه باشه. خونه بخرید شاید امیدی باشه که بتونی از اونجا بری. این رو هم بدون بچه‌ت دنیا بیاد چالش و مشکلات جدیدی داری چون مادرشوهرت میگه بچه رو بیار جای ما و ببریش هم حتما تو بزرگ کردنش دخالت میکنن

کابر قدیمی‌ام. شناسایی شدم و اکانت جدید زدم. کاش قبل از اینکه حرف بزنیم کمی فکر کنیم شاید دلی بشکنه از یه حرف به ظاهر ساده‌ی ما

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بهترش اینه دوتا بچه داشته باشی وقت خواب هم به زور گیرش میاد😁😁

این نیومده ب فکر دومی باشم؟😂

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا رو مثل آدما فرض نکن. برای اون زمان مهم نیست. زمانش که شد، خودش خواسته ات رو بهت میده.زندگی من منشا تمام اتفاقای خوب دنیاست❤خدایا شکرت❤بعد ی سقط و یک سال اقدام بیبی چکم دوروز مونده ب ولادت پیامبرمون مثبت شد خدایا خودت مواظب تودلیم باش💚1402/9/7رفتمNT فندقم 12هفته و2 روزش بود و سالم،دکترم احتمال داد دختره ❤تودلیم ۱۴۰۳/۳/۱۴ساعت ۴به دنیا اومد 💛خدایا شکرت💜
2731
فقط میتونم بگم که خودت هم وقتی شوهرت اومد برو باهاش خونه مادرش. نذار تنها بره. کم‌کم به مرور زمان بب ...

گفتم ک بیشتر از شش ماه با خودش رفتم و اومدم تغییری نکرد ک هیچ بدترم شد

سر خونه ی جدا چن بار بحث شدنی گفتن اره مشکل زنت اینه از ما جداشین سر خود شه و فلان کلا همسرم خیلی وابسته و دهن بین خانوادشه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خب یجورایی سعی کن میانه باشی هم بامادرشوهرت خوب باش هم شوهرت وقتی شوهرت ببینه رابطتت باهاشون خوبه کم ...

یه مدت همین راهو رفتم باور کن بدتر شد ک بهتر نشد 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
گفتم ک بیشتر از شش ماه با خودش رفتم و اومدم تغییری نکرد ک هیچ بدترم شد سر خونه ی جدا چن بار بحث شدن ...

دیگه فقط یه راه میمونه یا ببریش مشاوره یا شکایت کنی ازش تا قاضی مجبورش کنه

کابر قدیمی‌ام. شناسایی شدم و اکانت جدید زدم. کاش قبل از اینکه حرف بزنیم کمی فکر کنیم شاید دلی بشکنه از یه حرف به ظاهر ساده‌ی ما
دیگه فقط یه راه میمونه یا ببریش مشاوره یا شکایت کنی ازش تا قاضی مجبورش کنه

مشاوره ک نه میدونم نمیاد

شکایت و شکایت کشیم با این وضع بارداریم منتفیه

من بیشتر دنبال راهکارم تا دعوا

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عادت نمیکنه نرفتنیم میاد بداخلاقی مکنه محل نمیده  براش فرقی نداره باشم یا نه میره میشینه

هنوزاول زندگیته عادت میکنه

توهم جایی بدون اون نرو

درموردخنواده اش۱کلمه توی خونه نرو

فهمیدی اونجاست برو

کاراصلانکن واوناروبه کاروکمک عادت نده

بخصوص که بهانه بارداری وبعدزایمان روداری

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....
هنوزاول زندگیته عادت میکنه توهم جایی بدون اون نرو درموردخنواده اش۱کلمه توی خونه نرو فهمیدی اونجاس ...

یعنی برم از صب بشینم تو.خونشون؟

با این اخلاق همسرم ک میگه بپز بشور جم کن برم کار نکنم بیشتر دعوا میشه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ای بابا من خودم چون نتیجه گرفتم بهت گفتم البته مادرشوهرم من آدمه خوبیه 

نه مادرشوهر من حسوده انگار هووی منه 

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مشاوره ک نه میدونم نمیاد شکایت و شکایت کشیم با این وضع بارداریم منتفیه من بیشتر دنبال راهکارم تا د ...

دیگه من چی بگم وقتی حرف حالیش نمیشه

یعنی برم از صب بشینم تو.خونشون؟ با این اخلاق همسرم ک میگه بپز بشور جم کن برم کار نکنم بیشتر دعوا می ...

کمردرد

دلدرد

پادرد

میگرن

و....

اینهمه بهانه😁😂🤣🤣

من وسواسی بودم وخانواده همسرخسیس

کلی آب ومایع استفاده میکنم

میگن نمیخواد

جاروهم میگم کمرم دردمیکنه

شوهرم هم میگن ولش بزارکورشن خودشون کارهاشون روبکنن

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....
2706