2733
2734
عنوان

خانما واقعا ب نظراتتون نیاز دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 135 بازدید | 36 پست
کمردرد دلدرد پادرد میگرن و.... اینهمه بهانه😁😂🤣🤣 من وسواسی بودم وخانواده همسرخسیس کلی آ ...

خبه همسرت مشکلی نداره 

همسر من انقد دعوا انداختن و تیکه پروندن هی مراقبه هی کوشزد میکنه نکنه ی کمکاری کنم خانوادش دلخور شن 

انقد ک ب فکر رضایت اوناس ک ب فکر زندگیمون نیس

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا رو مثل آدما فرض نکن. برای اون زمان مهم نیست. زمانش که شد، خودش خواسته ات رو بهت میده.زندگی من منشا تمام اتفاقای خوب دنیاست❤خدایا شکرت❤بعد ی سقط و یک سال اقدام بیبی چکم دوروز مونده ب ولادت پیامبرمون مثبت شد خدایا خودت مواظب تودلیم باش💚1402/9/7رفتمNT فندقم 12هفته و2 روزش بود و سالم،دکترم احتمال داد دختره ❤تودلیم ۱۴۰۳/۳/۱۴ساعت ۴به دنیا اومد 💛خدایا شکرت💜
خبه همسرت مشکلی نداره  همسر من انقد دعوا انداختن و تیکه پروندن هی مراقبه هی کوشزد میکنه نکنه ی ...

خب من۳۱عقدکردم

شوهرمنم گفتن

گفتن شرمنده من مادرم برام چای میارن وخودشون استکانم رومیبرن

همینکه کارزندگی خودم روانجام بدم شاهکاره

همینکارزندگی خودمم الان شوهرم وبچه هام میکنند😁😂🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

خب من۳۱عقدکردم شوهرمنم گفتن گفتن شرمنده من مادرم برام چای میارن وخودشون استکانم رومیبرن همینکه کا ...

گفتم شرمنده.....

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....
خب من۳۱عقدکردم شوهرمنم گفتن گفتن شرمنده من مادرم برام چای میارن وخودشون استکانم رومیبرن همینکه کا ...

خداروشکر ک با هم خوبین عزیزم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدا رو مثل آدما فرض نکن. برای اون زمان مهم نیست. زمانش که شد، خودش خواسته ات رو بهت میده.زندگی من منشا تمام اتفاقای خوب دنیاست❤خدایا شکرت❤بعد ی سقط و یک سال اقدام بیبی چکم دوروز مونده ب ولادت پیامبرمون مثبت شد خدایا خودت مواظب تودلیم باش💚1402/9/7رفتمNT فندقم 12هفته و2 روزش بود و سالم،دکترم احتمال داد دختره ❤تودلیم ۱۴۰۳/۳/۱۴ساعت ۴به دنیا اومد 💛خدایا شکرت💜
2731
خداروشکر ک با هم خوبین عزیزم

خوب شدیم

شوهرم رفیق بازبودن

یعنی سرمنوبرای دوستاشون میبریدن

ازخونواده اش میترسیدن

حتی خواهرکوچیکه ی بیشرفشش اجازه نظرداشت

حالامن چی؟!

یه دخترکامل کامل مستقل

یادم نمیادحتی ازپدرومادرم اجازه بگیرم

کم کم درست میشه همه چیز

خوب شدیم شوهرم رفیق بازبودن یعنی سرمنوبرای دوستاشون میبریدن ازخونواده اش میترسیدن حتی خواهرکو ...

عزیزم رفتار خاصی داشتی؟

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزم رفتار خاصی داشتی؟

بله

آرامش وصبروسیاست

من تجربه دیگران رومجددتکرارنمیکنم وازنظرات باتجربه هااستقبال میکنم

گفتم نروخونشون

رفتی کارنکن

کم وواجب حرف بزن

همسرت بدون تونره اونجا

خیلی چیزهای دیگه هستش

ولی این۳تابرای مشکل الان تویه

به همسرت بگوخودت بروظرفهای مادرت روبشور

خونه اش روجاروکن و....

بزارغربزنه جون ننه اش دربشه