2733
2734
خب عزیز ما افغانی و گدا نیستیم با اجازت جزو افراد تحصیلکرده و در رفاه هم هستیم نسبتا شما برو برا افغ ...

تو خودتو ننداز وسط بارداری دوس ندارم باهات بحث کنم

جواب ریپلای خودتو بده

صحبت بین منو اون کاربره 

شما ۶ تا بیار به کسی مربوط نیس قراره خونه و ماشین ایندشو شما تامین کنی

نه کاربرا

پیج واژینیسموس دات آی آر(v a g i ni smus . irr) برای همه ی خانومها مفید و داشتنش ضروریه حتما مطالبشو دنبال کنید👌🏻چشم ها راشاید بتوان نابود کرد اما اندیشه را هرگز... از اونجایی که یادمه، همه فقط خواستن برن بهشت،هیشکی نخواسته بسازه بهشت🌚تو بگو بهشت چی شدش؟ اینجا هرکی مرد که رفتش زیر خاک..!!!!
۴خیلی زیاده  ۳هم به نظر خودم زیاد بود که متاسفانه 😭

نه عزیزم فکر میکنی 

تا ۴ کاملااااا نرمال و طبیعیه 

سوالات تکراری که دیدم و جواب های مشترک:❣️اول: اعتماد به نفس و عزت نفس داشته باشید‌. ❣️دوم: اونقدری که فکر می‌کنید آدما به شما اهمیت نمیدن و اصلا به شما فکر نمیکنن پس بیخیال. ❣️سوم: وابسته نباشید مخصوصا احساسی‌. ❣️چهارم: چرا اینقدر دهن به دهن آدما میزارید؟؟ بی اهمیت باشید هرچی گفتن بگو اوکی تو درست میگی. ❣️پنجم: نصیحت به از خودم کوچکتر اینکه بیشتر کتاب بخون و تلاش کن و تنبل نباش و رو خودت سرمایه گذاری کن. زبان و کامپیوتر و مهارت های مختلف یاد بگیر. ❣️ششم: ولله پسرا ارزشی ندارن که بهشون وابسته شید و گریه کنید و حرص بخورید. هیچ آدمی از اینکه دوست پسرش ولش کرده نمرده . ❣️هفتم: اگر کسی مسخرت میکنه اصلا حساس نشو و بی اهمیت باش و باهاش بخند یا زل بزن تو چشماش و هیچی نگو اگر ناراحت بشی و جواب بدی اونم خوشش میاد و هی اذیتت میکنه.❣️هشتم: اسم دختر: ترنم، بهار، دُرین، دلارام، تیارا، تارا، نفیسه، ارام. اسم پسر: نریمان، شروین، دانیال، بنیامین، کارن، عماد، نوید. ❣️نهم: آدما همه اسکلت هستن با یه گوشت روش پس فرزندم شل کن.

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

خب الان میتونم همه چی براشون فراهم کنم اما بزرگ شدن یکی خونه خواست یکی ماشین خواست یکی دانشگاه خارج ...

خارج و اینا دیگه انتخاب بچه هاست و خودشون باید زحمت بکش 

اما حونه و این چیزا رو من نظرم اینه پدر مادر باید کمک حال بچه ها باشن 

من ۵ ساله ازدواج کردم و بچه دار نشدم ، چشم بهم بزنم بزرگ میشن مثل خود من میخوان مستاجر باشن و هزار حسرت دیگه 

نمیتونم حرصشونو بخورم ، غمشونو ببینم .

ما دستمون به دهنمون میرسه خوب میگردیم میپوشیم میخوریم 

اما سخت شده خرید خونه و این چیزا 

و همیشه هم میگم ب پدر شوهرم اینا که شما باید زودتر از اینا وقتی میشد خرید کرد ، باید ب فکر بچه ها میبودین 

واسه دختر جهیزیه واسه پسرم حداقل کمکی بشه بره سر زندگیش یا حداقل کمکش کرد خونه بخره نه حالا همشو بده . 

خیلیا عقیده دارن ما فقط بزرگ میکنیم خودش بره کار کنه بخره ،

بچه به میل خودش نمیاد ب این دنیا و زندگی که اگه حق انتخابی بود هیچکس بدنیا نمیومد ، پس باید مسول بچه ای باشیم که به دنیاش میاریم 

بازم شما خودت میدونی ، طرز فکرت و شرایطتت

هیچ نظری ندارم چون به من مربوط نیست دیدم ۵ تا هم داشتن

ربطش اونجایی هست که تعداد زیاد بچه  میارن، توان تربیت و رسیدگی بهش رو ندارن، در نتیجه ادمای هنجار هشکن و بعضا خلافکار تحویل جامعه میدن. یا چون نتونستن بهشون درست توجه کنن از نظر مسائل  روانی مشکل پیدا میکنن. بعد اینا میان تو جامعه ، هر روز باماها در ارتباط هستن و تو زندگی ما تاثیر میذارن

تو خودتو ننداز وسط بارداری دوس ندارم باهات بحث کنم جواب ریپلای خودتو بده صحبت بین منو اون کاربره&n ...

تو هم یاد بگیر حودت نندازی وسط تاپیک یکی دیگه با این لحن حرف بزنی