2733
2734
عنوان

دخالت خواهر شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 266 بازدید | 20 پست
استوری بذار واتساپت بنویس و خداوند سر را آفرید که روی گردن باشد نه در زندگی دیگران زیرشم بن ...

اتفاقا خیلی با سیاسته ب من ک نمیگه به شوهرم پیام میده با قربون صدقه و چرب زبونی، من کارم آرایشگریه باورتون میشه حتی سالنی ک قراره کار کنم اون ب شوهرم میگه نذار بره اونجا؟؟شوهرم ب من امه چیو میگا گفتم ب خواهرت مربوط نیست من کجا کار میکنم شوهرمم گفت آره هرجا دوس داری برو

مستقیم بهش بگو این زندگی منه وحتی خواهرخودمم حق دخالت نداره چ برسه شما لطفا کناربکش 

ببین مستقییییم بش گفتم به کسی مربوط نیست به شوهرم پیام میده،من دوس دارم شوهرم سبیل بذاره هی بش پیام میده سبیلتو بزن بی کلاسه🥲🥲🥲آخه لعنتی ب تو چه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببین اینکه خواهر شوهر چی گفته و مادر شوهر چی گفته کاری ندارم اما تجربه نشون داده در شرایطی که می خو ...

آخه نظراتشون بیشتر خراب کرده تا سازندگی...چون از مسائل زندگی ما خبر ندارن در اسن مورد صاحب نظر نیستن

2731
خیلی بهش گفتم، منتها تکرار میکنه انگار حالیش نیست نمیدونم چرا، از یه طرف میگم یهو بزنم تو دانش یه حر ...

مادرشوهر ت این جور بگی به دخترش چیزی نمیگه

مادرشوهر من خیلی از دخترش تاثیر میگیره در این موارد اون شمشیر درمیاره 

جالبه دوتایی باهم نمی‌سازند