2733
2734
عنوان

فهمیدم تو ی رابطه چهار سالس

| مشاهده متن کامل بحث + 2393 بازدید | 99 پست

باهات دوست بود دوسال ؟ شما مدام پیام میدادی ایشون جواب میداد؟ ابراز احساسات میکردی متقابل میگفت منم؟  اگر غیر این بود دوسال شما باید متوجه میشدی مزاحمی. 

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          

هزاربارگفتم دوست پسرداشتن باپسرابودن عاقبت نداره اگه برازدواج عاشقین زودازدواج کنین یعنی چی چندماه چندسال بایه پسره باشین براخودتون ارزش قائل باشین دخترااخرش همه ضربه هارودخترمیخوره بخدادرست نیس اینجوررابطه هاخداوپیامبرم میگن درست نیست ادم عاقلم میبینه درست نیس 

روپای شکسته خودت راه بروامادستتوروشونه کسی نزار💔

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

بیچاره داداشت چه خوهار آویزونی داره ببخشید رک گفتم پیدونی چقد واسش بدمیشه ؟

😂😂😂😂

دوست صمیمیشه از بدو ورود ب دانشگاه با این صمیمی شد و رابطشون ادامه داره و اره بد میشه ابروش میره🤦‍♀️

دعا کنین کنکور امسال رو همون چیزی که میخوام بشه...!🩷هرکاریم کنی عشق منی❤️
اشتباه بود که نگفت بازم من در جریان جزئیات نیستم اما بهتره خووت دیگه ادامه ندی با توجه به اینکه دو ...

اره اگ داداشم بفهمه خیلی بد میشه

خب زودتر میگفت اخه الان بعد دوسال باید بگی تو رابطه ۴ساله ای🤦‍♀️🤦‍♀️

چون ببخشید تخم حرومیه خواسته ببینه تو باب میلش هستی یا نه.یکمم لذت ببره از عشقی که بهش میدی.حالا دیده باب میلش نبودی یا ازش توقع داری اینجور گفته.من نمونه ش رو دیدم

شاید میخواسته ناراحتت نکنه و یکم فاز نصیحت برداشته من از صحبتای بینتون خبر ندارم نمیتونم خیلی چیزی ...

اره نمیگ اگ میخواس این چند وقت میگفت

اونموقع خیلی راحت تر بود تا الان ک کلیم امیدوار بودم این مدت

2706