2752
2734
عنوان

خدا زل..ل کنه مادرشوعرم بیاین توروخدا🥲😭😭😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1373 بازدید | 72 پست
نمیشد هیچ جوره شوهرم ب شدت بچع ننس از طرفی هم با بدبختی همون خونه رو ساختیم با وام ازدواج من وام ازد ...

اگه خرجشون با شوخرته بهش بگو مشکلی ندارد حتی یخچال رو هم خراب کنم خرجش رو تو میدی دیگه

https://mastura.ir/?invite=FKfQ4VAgqmحجاب از نظر ائمه علیهم السلام: *رسول خدا صلی الله علیه و آله و سلم از حضرت جبرئیل سوال نمود که آیا فرشتگان خنده و گریه دارند؟ جبرئیل فرمود: بله. زمانی است که زن بی‌حجابی و بدحجابی می‌میرد، و بستگان او را در قبر می‌گذارند و روی آن زن را با خشت و خاک می‌پوشانند تا بدنش دیده نشود. فرشتگان می‌خندند و می‌گویند: تا وقتی که جوان بود با دیدنش هر کسی را تحریک می‌کرد و به گناه می‌انداخت، او را نپوشاندند، ولی اکنون که مرده و همه از دیدنش نفرت دارند او را می‌پوشانند! *رسول اکرم صلی الله علیه و آله و سلم : یک گروهی که وارد جهنم می‌شوند، زنان بدحجاب هستند. (کنزالعمال، ج ۱۶، ص ۳۸۳) *امام صادق علیه السلام: برای زن مسلمان، جایز نیست که روسری (مقنعه) و پیراهنی بر تن کند که بدنش را نپوشاند. (وسایل الشیعه، جلد ۳۰، ص ۵۱۸۱) *رسول خدا صلی الله علیه و آله و سلم : هر زنی که به خداوند سبحان و روز قیامت ایمان دارد، زینتش را برای غیر شوهرش آشکار نمی‌کند و همچنین موی سر و مچ [پای] خود را نمایان نمی‌سازد و هر زنی که این کارها را برای غیر شوهرش انجام دهد، دین خود را فاسد کرده و خداوند را نسبت به خود خشمگین کرده است… (مستدرک حاکم، ج ۲، ص ۵۴۹) من به آدمهای بد زندگیم یه تشکربزر گ بدهکارم اونا بهم یاد دادن عاشق خودم باشم
😐دیگ بدتررر خرجشونم میده طلاق بگیری راحت تری

انقذ بدبختم وابسته ام بهش خدا بکشه منو راحت بشم از این وضع مزخرف نیاز ب یکی دارم کنارم باشع تا این و فراموش کنم کسی نیست خواهرم اصلا حیف خاعر ک بخام روش بزارم از دلش نمیاد یه تیکه نون دستم بدع مامانم ک هیچ وقت پشتم نبوده الآنم آلزایمر گرفته بابام بشدت آدم مودی عههه با حرف زن دومشع🥲🥲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اگه خرجشون با شوخرته بهش بگو مشکلی ندارد حتی یخچال رو هم خراب کنم خرجش رو تو میدی دیگه

😔😔😔مامانش خیلی سیاست داره منم سنم خیلی کمه از ۱۵ سالگی رفتم تو اون خونه همیشه تو هر بحث ادم بده منم بخدا خسته شدم 

2731
ببین ماهم تو عقد این مشکلات رو داشتیم  تنها راهش ازدواج و دوریه من هم از خانواده خودم هم همسر ...

خداروشکر‌ک الان حالت خوبه عزیزم از شانس من تموم سرمایمون بردیم گزاشتیم طبقه دوم مامانش ک هنوزم ب اسم این نزده از بس ضعیف و بچه ننس فقط زبون واس من دارع

درست میگین کاشکی ماهم بتونیم دور باشیم

یک سال تمام اینقدری سختی در به دری کشیدیم بخدا ی روز خوش نداشتیم 😔

اینقدری سختی کشیدیم که حاضر شدیم با ی گاز دو شعله و ی پتو بچگونه پهن کنیم کف خونه اجاره ایمون توش زندگی کنیم تا اسبابمون جور بشه .

الانم ی سری چیزا رو نخریدم هنوز ولی گذشتم ازشون گفتم نمیخوام

خدایا شکایت نمیکنم شاید حکمت کار تو این بود که طفلم از دست بدم سقط بشه 😔ولی خودت بعد برام جبران کن جاشو برام سبز کن 😍... خداجونم خودت حافظ همسرم و زندگیمون باش😍خداجونم به کار همسرم رزق روزی بده 💛این دعا رو تنها برای خودمون نه برای تموم مردم دنیا میخوام که هیچ مردی شرمنده زن بچه اش نشه 🌼💛 آمین 
متاسفانه حق با نامزدته اگه میخوای باهاش زندگی کنی باید با مادرش آشتی کنی وگرنه بهتره به فکر یه راه ح ...

چیکار کنم آخه با نامزدم باشه میگه برو از مامانم معذرت خواهی کن درحالی ک دعوای قبلیمون سر این بود ک خانوم قضاوتم کرد کنم فش. دادم بهش ب عقب برگردم لارم باشه همین کارو میکنم حقش بود 

الان حرفتو باور نمیکنه بعدا چطور میخاد باور کنه؟ در ضمن ما بیشتر دروغگویی رو از همون جماعت دیدیم تا ...

😭😭چرا کارما نمیگیره اینارو انقد اذیت کرده دارم دیوونه میشم همه هم ب عنوان یه زن مومعن فرشته یاد میکنن ازش 

من بودم یک ثانیه هم با این پسره نمیگشنم حیف وقت و عمرم ک پاش هدر بره  فک کردی بری بالای خونه م ...

😭😭کاش منم انقد قوی بودم ک بگم گور باباش هر یه تیکه جهازم با بدبختی خریدم الآنم ک تموم شده دلم از رضا نیست 😔😔😔😔

خداروشکر‌ک الان حالت خوبه عزیزم از شانس من تموم سرمایمون بردیم گزاشتیم طبقه دوم مامانش ک هنوزم ب اسم ...

الازم ی وقتایی مشکلات هست دعوا هست شاید شدید تر ی شبایی دور از هم خوابیدیم ولی خب بازم میدونم کسی نمیفهمه و میتونم حلش کنم

ما هیچ سرمایه ای نداشتیم باورت میشه؟

چندتا تیکه طلا که داشتیم فروختیم همسرم بکوب شب روز کار کرد تا بتونه فقط ۱۰ ملیون جور کنه بدیم به صاحب خونه

ی پتو نوزادی انداختیم تو خونه با ی گاز دو شعله و مدتی اینجوری زندگی کردیم تا جهیزیه کامل بشه از خیلی وسایل گذشتم گفتم نمیخوام همینا رو بدین ببرم خونم بسه

خدایا شکایت نمیکنم شاید حکمت کار تو این بود که طفلم از دست بدم سقط بشه 😔ولی خودت بعد برام جبران کن جاشو برام سبز کن 😍... خداجونم خودت حافظ همسرم و زندگیمون باش😍خداجونم به کار همسرم رزق روزی بده 💛این دعا رو تنها برای خودمون نه برای تموم مردم دنیا میخوام که هیچ مردی شرمنده زن بچه اش نشه 🌼💛 آمین 
فعلاقهرکن تابیاد ازدلت دربیاره.بعدازاونم باید بامادرش اشتی کنین.ولی دوری ودوستی .نرو اونحابمون.بذارد ...

با مامانش  باشه صدساله سیاه دعوت نمیکنه این آقا منظورش اینه برم منت کشی ک نمیتونم برم آخه نقصیر منم نبود ک برم 

الان چند سالته؟ 

۲۰ تازه ۱۹ و پر کردم انقد عاشقش بودم بخاطرش تو روی خانوادم و کل فامیل واسادم همه گفتن ب دردت نمیخوره اولش ب تو نمیخوره آلن همین آدم واسه من کلاس میزارع... دیوونه کردن منو

😭😭کاش منم انقد قوی بودم ک بگم گور باباش هر یه تیکه جهازم با بدبختی خریدم الآنم ک تموم شده دلم از ر ...

کاش دخترامون یاد بگیرن وقتی طرف شعور و شخصیت و اخلاق ندارع بخاطر ترس از خونواده و ابرو خودشون رو بدبخت نکنن 

چی بگم هر جور صلاح میدونی

سیاست  نگاه کن  مادر شوهر من همیشه زخم زبوناشو وقتی میزنه که شوهرم نیست و تنهاییم و جلوی ...

من یه عادتی دارم نمیتونم الکی ب کسی محبت کنم ولی خیلی آدم دلسوز و مهربونیم لازم باشه کل زندگیم و میدم ب یه آدم مستحق ولی این و دلم نمیاد دست خدم نیست انگار ک یه آدم گناهکاره ک دلم نمیخاد کمکش کنم حاضرم شوهرم ببره پولاش بریزع جوب بدع به یه نیازمند ب این زن ندع

2706