2733
2734

من همیشه تاپیکاتو میدیدم واای مردم چقد دو رو ان😐😐😂😂 نه به ارزوی شهادت و خواهر گفتنش نه به ف.یتیش پا😶

د/د/س/چ/س😍      ‌‌‌                                                       تابستون راز امضامو مینویسم                                     تاپیک راه برای چاقی دیدین تگم کنید لطفا💕

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تو خیلی حیفی 

کاش بایه آدم خوب ازدباج کنی خوشبخت شی

.لا حَوْلَ وَ لاقـُوّةَ إلّا باللّهِ الْعَلِيِّ  العَظيمِ لامَلْجَأَ وَ لامَنجا مِنَ اللّهِ إِلّاٰ إِلَيْهِ.هيچ دگرگوني و نيرويي جز به خداوند والا و بزرگ تحقق نمي يابد و هيچ پناهگاه و جايگاه نجاتي از خدا جز به سوي خدا نيست.
2731
اره تموم شد اولش کلی مشتاق بودو ابراز علاقه میکرد خبرش رتجع ب ازدواج حرف میزد با این که گرایش تخمی ا ...

سیدی که فتیش پا داره سید نیست😐

روبی ام!🍭یه کراکن!...هیولای دریای اسکاندیناوی=kraken🪅😐:)یک عدد عاشق کتاب و رنگمیشه ۱۰ تا تاپیک اولی که تو سایت ایجاد کردمو فول لایک کنی:))؟؟؟
من خردادم  حالا مشکلمون چیه 😅

الفرار یا هوار😂😂😂😂

مامان منم خردادی هس شوخی کردم اتفاقا خردادیا با تنها کسی که میسازن منم بیشتر دوستام خردادین 

تاریخ نشون داد اینو                                                                                                                                     (((نفرین مادران جگر سوخته و داغ فرزند دیده گیراست)))                               👌🏻۱۴۰۳/۰۲/۳۱👌🏻
الفرار یا هوار😂😂😂😂 مامان منم خردادی هس شوخی کردم اتفاقا خردادیا با تنها کسی که میسازن منم بیشتر ...

من سرعت تغییر مودم به قدری بالاست فقط خواهرم می‌تونه تحملم کنه😅

بهم بگو حکمش چیه اون ی نفر که خوشبینیمو به همه کشت؟ مگه میشه !؟ دیگه مگه میشه باز اون آدم همیشه شد!!؟💔
2706