2733
2734
عنوان

بخشکی شانس طلا اومد پایین😞😞😞😞😞

| مشاهده متن کامل بحث + 642 بازدید | 45 پست
من شوهرم چک داشت همه رو فروختم الآن قول داده کم کم بخره تا گوشواره هامو فروختم 😂

شوخ طبعی همسرتو دوست دارم😂😂😂🫣🫣🫣

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بدزدی منظورم بود🤣🤣🤣 میگم یعنی اون پول خودشو یجور برمیداره ک ضرر نکنه

اهان😆😂اره خب40تومن مول کمی نیس هیچکس دوستنداره ضررکنه بازم همون چولوبرداره خوبه بیشترنشه صلوات

https://telegram.me/BiChatBot?start=sc-1630085-YbwW7Nq
من شوهرم چک داشت همه رو فروختم الآن قول داده کم کم بخره تا گوشواره هامو فروختم 😂

من یه عالم طلا داشتم فروختم و الان ۶ساله برنگشته😂😂😂

برای بچه ها میخرم خودم دیگه امیدی ندارم😂😂

طلاهای من عمرااا بتونه بخره

به پشم های خود بیاموز که هر تاپیکی ارزش ریختن ندارد🙃🙃
2731
این حجم از خودخواهی و بی درایتی!!!هرچند پایین نمیاد خیلی ولی تلاش کن منفعت شخصی رو ب منفعت جمعی ترجی ...

دلت خوشه توام مثل اینکه تو این جامعه زندگی نمیکنی کلا 

درخواست دوستی رد میکنم 
مررسی عزیزم  خیلی لطف کردی موفق باشی خانوم زیبا

قربونت عزیز مهربون

کالری شماری وزن شروع۷۹.۸۵۰ تاریخ ۲۵آبان۱۴۰۱ هدف اول۷۵🔓  هدف دوم ۷۲🔐هدف سوم ۷۰🔒هدف چهارم ۶۵🔒نه تو می مانی   نه اندوه   و نه هیچ یک از مردم این آبادی...
شوخ طبعی همسرتو دوست دارم😂😂😂🫣🫣🫣

😂😂😂

سلام دوستان خوبم من همونی هستم که شوهرم بیماری صرع داشت و بعد کرونا بیماری برگشته بود همراه بیماری پانیک..بیماری پانیک درباره برگشته چیزی میدونید کمکم کنید اوضاع خیلی بهتر شده من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد ❤️
خو الان چرا نمیخری 

پولشو ندارم هنوز منتظرم حقوق بریزن 

سلام دوستان خوبم من همونی هستم که شوهرم بیماری صرع داشت و بعد کرونا بیماری برگشته بود همراه بیماری پانیک..بیماری پانیک درباره برگشته چیزی میدونید کمکم کنید اوضاع خیلی بهتر شده من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد ❤️
من یه عالم طلا داشتم فروختم و الان ۶ساله برنگشته😂😂😂 برای بچه ها میخرم خودم دیگه امیدی ندارم😂😂 ...

دیگه الان با این قیمت طلا باید فراموش کنیم 😂همون مثل باکلاس ها ظریف بندازیم 

2706