2733
2734
عنوان

بخشکی شانس طلا اومد پایین😞😞😞😞😞

| مشاهده متن کامل بحث + 642 بازدید | 45 پست
این حجم از خودخواهی چ بی درایتی!!!هرچند پایین نمیاد خیلی ولی تلاش کن منفعت شخصی رو ب منفعت جمعی ترجی ...

مثل اینک تو این جامعه زندگی نمی کنی 

با حقوق کارگری ماهی 8 تومن و 5 تومن اجاره خونه یک خوابه 

بعد حرف از منفعت می زنی

ورزشم میکنی شما؟؟ چه ورزشی؟

الان بدنسازی ولی اون تایم ۴۰۱با کالری شماری ۱۰کیلو کم کردم روزی هزارتا هزاردویست میخوردم دو روزم فست ۵۰۰تایی خیلی جواب بود

کالری شماری وزن شروع۷۹.۸۵۰ تاریخ ۲۵آبان۱۴۰۱ هدف اول۷۵🔓  هدف دوم ۷۲🔐هدف سوم ۷۰🔒هدف چهارم ۶۵🔒نه تو می مانی   نه اندوه   و نه هیچ یک از مردم این آبادی...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من یه گرم و چند سوت خریدم ۳و ۸۱۰ برامم مهم نیست بالا پایین بشه  مجبور بودم بخرم😂

منم منتظرم حقوق بریزن یه جفت گوشواره بگیرم 

سلام دوستان خوبم من همونی هستم که شوهرم بیماری صرع داشت و بعد کرونا بیماری برگشته بود همراه بیماری پانیک..بیماری پانیک درباره برگشته چیزی میدونید کمکم کنید اوضاع خیلی بهتر شده من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد ❤️

بر فرض سی گرم طلا هم بخوای بفروشید بیست تومن ارزون شده باشه نهایت پونصد ششصد ارزونتره 😐

الماسی که برش هاش بیشتره ،توی نور بیشتر میدرخشه پس از برش های روحت ناراحت نباش .
2731
الان بدنسازی ولی اون تایم ۴۰۱با کالری شماری ۱۰کیلو کم کردم روزی هزارتا هزاردویست میخوردم دو روزم فست ...

مررسی عزیزم

خیلی لطف کردی

موفق باشی خانوم زیبا

یه مادر داری که نفس میکشه؟؟ خوشبختی و خودت بی خبری حسودیم میشه🥲 به همههههه ی اونایی که مامان دارن و تو بغلش🫂 اروم میشن..🥲. مادر ای زیبا ترین شعر خدا..... روحت شاد😔
من 3شنبه رفتم 10گرم طلاگرفتم کارتمون مسدود شد بانک گفت تا3یا4ام باز میشه طلافردشه گفت کارتت بمونه ای ...

اون یجور نمیشینیه ک زیرش اب برع

از طلافروش طلا بخری بفروشی باز ضرر میکنی

منم منتظرم حقوق بریزن یه جفت گوشواره بگیرم 

بسلامتی 

منم تا ۲۸حقوق ریختن خریدم

به دو دلیل

۱ اگر یه روز دیرتر میخریدم پول خرج میکردم

۲ برای تولد دخترمه و به عنوان پس اتداز بالاخره طی چند سال اینده رشد میکنه

😂😂

به پشم های خود بیاموز که هر تاپیکی ارزش ریختن ندارد🙃🙃
منم میخام بزم انگشتر سوتی بخرم بنظرت اوکیه؟

نمی‌دونم والا سر در نمیارم 

سلام دوستان خوبم من همونی هستم که شوهرم بیماری صرع داشت و بعد کرونا بیماری برگشته بود همراه بیماری پانیک..بیماری پانیک درباره برگشته چیزی میدونید کمکم کنید اوضاع خیلی بهتر شده من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد ❤️
بسلامتی  منم تا ۲۸حقوق ریختن خریدم به دو دلیل ۱ اگر یه روز دیرتر میخریدم پول خرج میکردم ۲ ب ...

من شوهرم چک داشت همه رو فروختم الآن قول داده کم کم بخره تا گوشواره هامو فروختم 😂

2706