2733
2734
عنوان

شما جلوی شوهر خواهرتون تیپ میزنید؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 287 بازدید | 35 پست
شوهر ن خواهر شوهر

خود اسی هستش🙂

تاریخ نشون داد اینو                                                                                                                                     (((نفرین مادران جگر سوخته و داغ فرزند دیده گیراست)))                               👌🏻۱۴۰۳/۰۲/۳۱👌🏻

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

شوهرخواهر

آقا بخدا اسی خودش جواب داد😂😂😂

تاریخ نشون داد اینو                                                                                                                                     (((نفرین مادران جگر سوخته و داغ فرزند دیده گیراست)))                               👌🏻۱۴۰۳/۰۲/۳۱👌🏻
2731
خانواده ما هم روی حجاب آزاده  ولی من ترجیح میدم چیزی بپوشم که هم شان خودم و هم حرمت خواهرم حفظ ...

یا خدااا شومیززز... من اصلا نمیتونم لباس رو تحمل کنم ...شال ک در حالت عادی بیرون هم میرم نمیزارم چ برسه خونه

بلند‌می‌خندید‌گویی‌پنهان‌می‌کرد‌غمی‌را‌..
نامزدی؟ 

نه عامو دو سال دیگه هست عروسی کردم

شوهر خواهر ن خاهرشوهر    

واییی😂😂😂😂

اعصاب خوردی فقط اونجا که یکی زنگ میزنه بهت ولی صداش نمیاد قطع میکنی و خودت زنگ‌ میزنی، میبینی که اونم به تو زنگ زده و اشغاله بعد یه کم منتظر میمونی که زنگ بزنه، ولی میفهمی اونم منتظره که تو زنگ بزنی صبرت تموم میشه و زنگ میزنی میبینی اونم صبرش تموم شده و زنگ زده و اشغاله 😐😬
۸تاجاریم، خوارشوهر ندارم، پیش جاریام لباس راحتی عین خودت ولی تو مهمونیا عروسیا تیپ میزنم😍 توخونه ا ...

شوهر خاهر...انگار هیشکی متوجه نشد چی ب چی شد اصلا  

خدایا ۹ سال شدا😢 ۹سال دعا نذر ختم چرا جوابمو نمیدی  این دنیات ی بچه بهم‌ بدهکاره یادت باشه
اره والا اونقدری دامادمون منو توی شلوار نخی گل گلی دیده هیچکس ندیده🤣🤣

عیب نداره منم همه با شلوار نخی گل گلی دیدن‌🤣 دوروز پیش پسر خاله و زنش دعوت کردم اولش یه لباس شیک تنم کردم بعد خسته شدم همون بولیز شلوارک خرسی مو تنم کردم 😂 البته فاصله سنی هامون کمه خانمش هم مثل خودمه راحتم 

به امید روزهای بهتر 🕊️🕊️🕊️ 
همینجوری مثل ما

شیرازی هسین؟

ما شیرازی هسیم 

عیب نداره منم همه با شلوار نخی گل گلی دیدن‌🤣 دوروز پیش پسر خاله و زنش دعوت کردم اولش یه لباس شیک تن ...

اره بخدااا... من دامادمون ۱۵ ساله دامادمون هست ..دیگ راحتیم

بلند‌می‌خندید‌گویی‌پنهان‌می‌کرد‌غمی‌را‌..
نه شمالی

وای خوشبحالت 😍😍😍😍

2706