2733
2734
عنوان

شما جلوی شوهر خواهرتون تیپ میزنید؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 301 بازدید | 35 پست
اره بخدااا... من دامادمون ۱۵ ساله دامادمون هست ..دیگ راحتیم

اره  مام همینطور 🤣🤣🥲 تازه یه چیزی بگم بخندی 

آپارتمان ما کم واحده ما همیشه با ست خرسی  راحتی میریم حیاط مون 🤣 همسایه هامون راحتن 

به امید روزهای بهتر 🕊️🕊️🕊️ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

چرا

دلم میخواد بیام شمال

نطلبیده تاحالا 😂♥️

تاریخ نشون داد اینو                                                                                                                                     (((نفرین مادران جگر سوخته و داغ فرزند دیده گیراست)))                               👌🏻۱۴۰۳/۰۲/۳۱👌🏻
شوهر خاهر...انگار هیشکی متوجه نشد چی ب چی شد اصلا    

اها ببخشید😂😂😁

نه تیپ که اصلا نمیزنم ولی شال شومیز بلند تنم میکنم استین کوتاه نمیپوشم خجالت میکشم وشوهرم کله مو میکنه خودمم خجالت میکشم

2731
اره  مام همینطور 🤣🤣🥲 تازه یه چیزی بگم بخندی  آپارتمان ما کم واحده ما همیشه با ست خرسی ...

ی عکس از این ست خرسی بده🤣 یجوری وابسته هستی به این ست خرسی... انگار حیوون خونگیته🤣🤣🤣🤣🤣

بلند‌می‌خندید‌گویی‌پنهان‌می‌کرد‌غمی‌را‌..
ی عکس از این ست خرسی بده🤣 یجوری وابسته هستی به این ست خرسی... انگار حیوون خونگیته🤣🤣🤣🤣🤣

🤪🤪🤪🤪نه منظورم از این پیراهن های دخترونه گل گلی هست یا مثلا عکس خرس و خرگوش داره 😂😂😂😂

به امید روزهای بهتر 🕊️🕊️🕊️