2733
2734
عنوان

عکس العملتون تو دعوا با مردا چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 613 بازدید | 76 پست

دعوا با پارتنرم اونقدر شدید نمیشه کلا

ولی آخرش جوری میشه ک حتی اگه من مقصر باشم اون معذرت خواهی میکنه💪🏻😂

چون دوسم داره نمیخواد ناراحت شم

آدم‌های‌موقتی‌همیشه‌درس‌های‌دائمی‌بهت‌میدن...🤍                    .              .              .              ‌.              .             .            🏋🏻‍♀️🏊🏻‍♀️🏇🏻🚵👩‍👧👩🏻‍❤️‍💋‍👨🏻🌱🐈‍⬛☕️🎶🧘🏻‍♀️🍕🛒🫶🏻                                                                     
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بستگی داره کی باشه .تو زندگی نشترک سکوت میکنم ،ترجیح میدم حرف نزنم ،همسرمم زود ساکت میشه 

بعدا سرفرصت راجبش حرف میزنیم 

اما اگه مردا تو خیابون منظورته ک دفاع میکنم قطعا

مرد غریبه رو خیلی محترمانه جر میدم حالا فرقی نمیکنه همکار باشه همسایه باشه یا هر کی 

ولی خب همسرم بستگی داره به شرایط مثلا الان که تازه مادرش فوت کرده اصلا کاری به کارش ندارم هر چی بگه میگم اره حق با توعه 

کسی سوال میکند بخاطر چه زنده ای؟؟ و من برای زندگی تو را بهانه میکنم   
2731

من تو دعوا با شوهرم سکوت میکنم چون اخلاقش جوریه اگر جواب بدی بشدت گر میگیره در حدی ک بکی دوبار قلبش گرفت یا مثلا سمت چپش یبار خشک شد یا رنگش مث گچ شده بود نفسش گرفت ... بخاطر همبن سکوت میکنم اون تخلیه میکنه خودشو خودش خودشو اروم میکنه اروم ک شد میاد برا معذرت خواهی و اشتی بعد اون موقع من رگباری میبندمش ب حرف اونم هی بوس میکنه و عذر خواهی میکنه و دفعات بعد سعی میکنه انجامش نده

فقط 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قیافه من 🔫😑😑 وقتی توی تاپیک خانومای باردار میرم۰۰۰ از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره🔫😑 با هندزفری آهنگ گوش دادم بچم ناقص نشه🔫😑تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه🔫😑یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه🔫😑 موز خوردم بچم نیوفته🔫😑 چایی داغ خوردم بچم نسوزه🔫😑 الویه خوردم تخم مرغ خام توی سسش رو بچم اثر نذاره🔫😑 حالت تهوعم قطع شده بچم نمرده باشه🔫😑 داشتم بستنی میخوردم یه تیکش افتاد رو شکمم سنگین نباشه بچم سقط بشه🔫😑😑 درو محکم کوبیدم گوش بچم پاره نشه🔫😑باد پرده رو تکون داد نوار سرپی توی پرده توی هوا معلق نشه روی بچم اثر بزاره🔫😑😑 بچه فامیل با لیزر اسباب بازی انداخت رو شکمم واسه بچم ضرر نداره🔫😑 عطر میزدم تاپم نازک بود ریخت رو شکمم بچم خفه نشه🤕😑😑 کشمش خوردم بچم فلان نشه... یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه... مادر شوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی، مگه چند روز دیگه داری تا زایمان؟ دوهفتمه عزیزم🔫😑😑😑                                                                                                                                                                                                                                    

متاسفانه پا به پاش میجنگم انگار کم آوردن واسم کسر شان اکثر مواقع اون کوتاه میاد دیگه کش نمیده

دلا غافل زسبحانی چه حاصل/مطیع نفس شیطانی چه حاصل/بُوَد قدر تو افزون از ملائک/تو قدر خود نمیدانی چه حاصل

من دعوا میخاد بپا شه سریع میپرم بغلش میکنم ماچش میکنم میگم هیچی ارزش ناراحتی و عذاب خوردی بینمون رو نداره یکم حرف میزنم و آرومش میکنم بعدم میرم یه نوشیدنی خنکی چایی و جیزی ميارم کلا دهن ها بسته میشه.نگید غرور نداری و شخصیت نداری و....هزارتا چرت ت پرت دیگه اولداینکه همسرم رو دوست دارم و همسرم دوستم داره.مشکلات تو زندگی همه هست هرگز به راحتی شونه خالي نمیکنم آسون بدست نیاوردم که ایون اط دست بدم...کلا با سیاست همسرم رو تو مشتاق دارم انقد که بدون من کاری نمیکنه پنهون کاری نداره همه چیزش با من یکیه‌‌....سختی زیاد کشیدم که به اینحا رسیدیم از اول یه نزد رو تربیت کردم بهم سخت گذشت ولی گذشت و اینکه ارزشش رو داشت 

ببین عزیزم اعصاب مردها وقتی خورده مثل ک‌‌..خر میمونه هرچی باهاش ور بری بیشتر طولانی میشه وقتی یک مرد اعصبانیه بیخالیش شو بذار حرفاتو بعدا چون موقع اعصبانیت هرحرفی میشه گفت و حرمت ها میشکنه

حتی اگه حرف بزنه ؟

همین دیگه بستگی داره چه حرفایی بزنه اگر دیدی داره رو منطق حرف میزنه منطقی جواب بده ولی اگر قصدش اینه با حرف آزارت بده جوابشو نده

ما که دادمان ب آسمان نرسید حداقل دودمان برسد.. هیچ مدرسه ای بالاتر از تجربه نیست.. افسوس که شهریه ای گران دارد... عمــــر... 
2706