2752
2734
مهریه ندارم بالا گفتم راجبش

اسی یه جوری رفتار کردی که حقیقتا آدم یا به عقلت شک میکنه یا به تاپیکت آخه آدم میره تا مرحله طلاقو  گرفتن مهریه باز دوباره برمیگرده مهریرم میده به همسرش😐😐حالت خوبه تو 😐بچه هم که نداری بگم به خاطر بچس😐😐خدایا ما زنا هرچی سرمون بیا حقمونه😖😖😖

چگونه به شاخه ی شکسته بگویم که باد عذرخواهی کرده است ؟💔💔💔💔
اسی یه جوری رفتار کردی که حقیقتا آدم یا به عقلت شک میکنه یا به تاپیکت آخه آدم میره تا مرحله طلاقو &n ...

سر دلم .. اون زمانم اون باز من نمیخواست و سر مهریه نقشه نکشیده بود باز اشتی کردیم اما دوسه ماه بعد از گرفت مهریه رو گفت هر وقت جداشیم میدم بهت .. نمیدونم الان هرس مهریه رو بهم ندین قبلا انقد استرسش خوردم تحمل اینهمه استرس ندارم خیلی ساده هستم سر دلم هر کاری کردم براش 

برای شفا من یه 🌹حمد🌹میخونید لطفا 🥺😭💔🙏                    حذف تاپیک

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

سر دلم .. اون زمانم اون باز من نمیخواست و سر مهریه نقشه نکشیده بود باز اشتی کردیم اما دوسه ماه بعد ا ...

شما همسرتو بیشتر از خودت دوست داری واین یعنی این که زندگیو باختی 😐😐😐

فک کن یه دنیا ارنجم مچم درد داره اون کمر درد داره کمرش میمالم اما اون به من یدره هم دلش نمیسوزه 😩 تو زندگی میبینم ...

2731

فقط دردم فراموشی .. اینکه الان به جدایی فک میکنم فقط به خاطر اینه از این نشخوار ذهنی که توشم ده ساله عین خوره داره وجودم میخوره راحت بشم 

فک کن یه دنیا ارنجم مچم درد داره اون کمر درد داره کمرش میمالم اما اون به من یدره هم دلش نمیسوزه 😩 ت ...

خب عزیز دلم خودت داری دونه دونه اشتباهاتت رو میگی دیگه همینه دیگه یکم خودتو دوست داشته باش برا خودت ارزش قائل باش اگه با کله نیومدد سمتت بیا اینجا هر چی خواستی به من بگو بابا تجربه کردم دا 

برای رابطه سمتت میاد?

یَا أَیُّهَا الَّذِینَ آمَنُواْ اسْتَعِینُواْ بِالصَّبْرِ وَالصَّلاَةِ إِنَّ اللّهَ مَعَ الصَّابِرِینَ اى کسانى که ایمان آورده‏ اید! مدد جویید به صبر کردن در مصائب و خواندن نماز در اوقات آن.    
فک کن یه دنیا ارنجم مچم درد داره اون کمر درد داره کمرش میمالم اما اون به من یدره هم دلش نمیسوزه 😩 ت ...

این دیگه ربطی به شوهرت نداره ۹۰ درصد مردا فکر میکنن 

زنا الکی میگن مریضیم ناز کنن  و درکشو نمیکنن

حداقل مردای اطراف من که اینجورین 

خوب اگه مهریه داد طلاق بگیر اگه نداد که بگو میرم  شکایت اینا میکنم

طلاق بدون درامد همچین جالبم نیست 

این دیگه ربطی به شوهرت نداره ۹۰ درصد مردا فکر میکنن  زنا الکی میگن مریضیم ناز کنن  و درکش ...

میدونم بخصوص منکه حامی مالی ندارم 

بمیرم برا دلای غمگین برات ایه الکرسی میخونم گلم انشالله خدا کمکمون کنع

خیر بببینی انشالله دل توام یه روز از ته دل بخنده باور میکنه این نشخوار دهنی طلاق نداشته من ده ساله از ته دل بخندم واقعا هیچوقت نخندیدم هیچوقت  همیشه همیشه تو درد رنج بودم 😭

خیر بببینی انشالله دل توام یه روز از ته دل بخنده باور میکنه این نشخوار دهنی طلاق نداشته من ده ساله ا ...

بمیرم برات میفهمم چی میگی تموم دردت درد خودمم هست

خواهرشوهرم میگه دلم میسوزه همیشه افسرده و پکر میبینمت