2752
2734
الانم که میگه تو باشی من چشمم دنبال دیگرانه ؟؟؟؟ برو مشاور راهنمایی ات کنه ولی این زندگی ارزش نداره

اره کلا یا خیانت فرقی نداره .. 

برای شفا من یه 🌹حمد🌹میخونید لطفا 🥺😭💔🙏                    حذف تاپیک

مرگ یه بار شیون هم یه بار

با آدم هیز و هول نمیشه زندگی کرد

قرار نیست همه چیز مطابق میل مرد باشه

این لیاقتت نداره

مگه ادم چقدر جونه که هی بگی درست میشه درست میشه

یه هو میبینی پنجاه سالت شد

اونم درست نشد

حسرت همه چی هم مونده به دلت

خانهٔ شماره ۱۲ میدان گریمولد،کوووو جوانی،آرزوهامون کووو
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

قبلا یه دعا نویس بود یه سری فلکیم محاسبه کرد گفت اتفاقا مهمت تو این سالاس قبلی همش درست بود یکیشم سن ...

همینا حوری میخوان خودشون هیچی نیستن هیچی اینو حقیقتا میگم طبل توخالی میزنه معلومه هنر خاصی نداره همسرت 

بگو باشه حق مهریه م بده بعد برو خوشبخت تر شی 😂

قبلا یه دعا نویس بود یه سری فلکیم محاسبه کرد گفت اتفاقا مهمت تو این سالاس قبلی همش درست بود یکیشم سن ...

مردا از زنای وابسته و بی اعتماد به نفس  خوششون نمیاد عزیزم خیلی بی اعتماد د به نفسی من اگه به جات باشم همین الان میرم گوشیم و خاموش میکنم ببین چطور به دست وپات  می افته 

بعدشم اگه نیومد واقعا دوست ندارم باهات زندگی کنه حداقل برای همیشه تکلیفت روشن میشه

2731
مرگ یه بار شیون هم یه بار با آدم هیز و هول نمیشه زندگی کرد قرار نیست همه چیز مطابق میل مرد باشه ا ...

اره منم میترسم میگم من الان این سنم باز حونم خوشکلم فردا چهل سالم شد ۵۰ چیه باز هر چی باشه از الان کمترم دیگه اونم مرده زن بیشتر میفته منم که انقدر دارم زجر میکشم اللن با من اینه فردا پس فردا میخواد چطور باشه 

چرا میبینم دیگه شوهرم خیلی به زیبایی اهمیت میده .. الان اکثر جامعه اینه 

اشتباه میکنی عزیزم شوهرت ب زیبایی اهمیت نمیده اون فقط تنوع طلبه..

جامعه رو هم ک نگاه کنی خیییلی از خانمارو میبینی با چهره ی معمولی همسر خوب و باشخصیت دارن.

دوست خواهرم چهرش از معمولی هم پایین تر بود هیچ زیبایی نداشت ولی زودتر از همه ی همکلاسیاش ازدواج کرد اونم با چ پسری.

همه ی دخترای کلاسشون ارزوشو داشتن.چون پسره علاوه بر وجه خوب اجتماعی چهره ی زیبایی هم داشت

از خودم بابت تمام اشتباهاتم معذرت میخوام🙏
اره منم میترسم میگم من الان این سنم باز حونم خوشکلم فردا چهل سالم شد ۵۰ چیه باز هر چی باشه از الان ک ...

بهترین کار جدایی هست

اصلا خام نشو با حرفاش

برو داد خواست طلاق بده گوشیت هم خاموش کن نتونه پیام بده

حیفه بخدا

چقدر ما زن ها گناه داریم

هییییی

خانهٔ شماره ۱۲ میدان گریمولد،کوووو جوانی،آرزوهامون کووو
وضع مالیتون حوبه ؟ میتونه مهریه بده ؟

مهریم تو مراحل جدای دو سال پیش گرفتم دادم بهش بسته به انصافش بده یا نه بهم الان به نرخ روز میشه ۶۰۰ میلیون منم مریصم به این پول نیاز دارم ولی نمیدونم بده نده حالا ولش راجب مهریه حوصله مهریه الان ندارم .. هر چند برام خیلی مهمه ..

مردا از زنای وابسته و بی اعتماد به نفس  خوششون نمیاد عزیزم خیلی بی اعتماد د به نفسی من اگ ...

دلم نمیداره سر خود برم منتطرم یه هفته دبگه کارش سبک شه باهم بریم ..

همینا حوری میخوان خودشون هیچی نیستن هیچی اینو حقیقتا میگم طبل توخالی میزنه معلومه هنر خاصی نداره همس ...

مهریه ندارم بالا گفتم راجبش

دلم نمیداره سر خود برم منتطرم یه هفته دبگه کارش سبک شه باهم بریم ..

یعنی میخا وایسی اون ببرتت  بابا یه کم اراده تو ب بربالا  پاشو جمع کن برو مطمنم باش  اگه بخوادتت میاد دنبالت .

ای وای ۰را دادی دوباره بهش  الان دیگه مثل اب خوردن میتونه ولت کنه

میگه میدم نمیدونم حالا واقعا میگه یا الکس نده ها حرامه براش .. به اینا اهمیت میده کاش بده 😔

2706