2733
2734
عنوان

چقد طول کشید عشقتو فراموش کنی ؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1563 بازدید | 182 پست
اینکه رفته تا فوت کرده خیلی فرق داره  کسیکه رفتی همیشه از این دلت میگیره که مال تو نشد ولی یکی ...

بالاخره یکی حرف من و زد 

ایشالله اونی که ازم گرفتش حسرت به دل بمونه ایشالله دردی که من کشیدمو چند برارشو بکشه به حق دل سوخته ی من به حق اشکایی که ریختم

دعا کنید حالم خوب شه..🤍

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

گریه کن عزیزم خودتو خالی کن ..می‌دونم چی میگی این راهرو رفتم میفهمتت ..حالت بده میخوایی گریه کنی کسی ...

از کجا فهمیدی این همون شخصه بعد از جداییت ؟

درلحظه زندگی کن 👌💪💪خیلی چیزها اصلا ارزش ناراحتی و غصه تو نداره و دیگه اشتباهات گذشته رو تکرار نکن و ازشون درس بگیر و تلاش کن و به خدا توکل کن که اون برات بهترین هارو رقم میزنه 
2731
باورم نمیش اینقد تغییر کرده باورم نمیش باورم نمیش انگار همش کابوسه

به خودت زمان بده چیز آسونی نیست که بشه راحت ازش گذشت حق داری ناراحت بشی غصه بخوری ولی برا ی مدت بعد اون زمان باید برگردی به زندگیت مطمئنم تو آدم قوی هستی میتونی از این کابوس رد بشی 

بالاخره یکی حرف من و زد  ایشالله اونی که ازم گرفتش حسرت به دل بمونه ایشالله دردی که من کشیدمو ...

آخه من خیلی حسودم نمیتونم کسی که مال من نیست رو کنار یکی دیگه ببینم 

ولی نفرین نکن منم دلم شکست جوری که صدای شکستن دلمو به گوش شنیدم اوایل نفرین میکردم ولی دیدم هیچی نمیشه جز اینکه گرفتاری من بیشتر میشه سپردم به خدا و هیچوقت نبخشیدمش الان دورادور که ازش خبر دارم هنوز نتونست بعد من روی آرامش رو ببینه و می‌دونم که هیچوقت هم نمیبنه

ولی می‌دونی چیه برای من بااینکه رفت و چندباری برگشت همون آدم سابق با همون اخلاقیات بود ولی اون دردی ...

برا تو هم تغییر کرد ؟ 

این تغییر کرد خودم رفتم 

ینی میش برگرده و مث سابق بش یا ن ؟ 😭 یکم تعریف کن چیشد میش بگی توروخدا

من اگر مغز قابلیت فرمت همه اطلاعات رو داشت هر چندماه یکباز فرمت میکردم تا بتونم هیچی ازش تو ذهنم نیا ...

ینی نقش بازی کردن بود ؟ ینی دوسم نداشت؟ همش میگم شاید کسی اومده جامو پر کرده 

چیشد چییییشدددد 😭😭

میفهمم چی میگی، خیلی سخته این شرایط، انگار آدم داره خفه میشه انگار روح آدم داره از بدن جدا میشه مخصوصا برای کسایی که خیلی احساسی هستن و هرروز با یکی رل نبودن سخت تره، انگار یه عضو از بدنت نیست و نابود شده، شرایطتو داشتم حتی بدتر، ولی گاهی نمیشه کاری کرد ، و تجربه به من ثابت کرده رابطه ای که به اینجا برسه و به بی محلی پسر یا التماس کردن برسه حتی اگر به ازدواجم ختم شه یه مدت بعد جدایی و طلاقه و قطعا اتفاق میفته، اینبار ضربه بزرگتر و بدتر در حد مشکل روان و .... برای دختر پیش میاره، اگر میخوای درد و دل کنی حالت بده بیا با هم صحبت کنیم منم مشکلتو داشتم و درکت میکنم ، فقط به کمک اطرافیانت احتیاج داری تا این سوگ و بحران رو کم کم پشت سر بذاری و این داغ برات سرد شه

دلگیرم از این شهر سرد از کوچه های بی عبور...
در چه مرحله ای جدا شدید ؟؟؟

همه چی قشنگ بود 

همه چی خوب بود 

بخاطر یه دقیقه دیدنم پنج ساعت میرف میومد همه کار میکرد منتم میکرد برا یه لحظه دیدنم 

بخاطر چیزی رف جایی ک دسش ب هیچ جا بند نبود 

تو فک کن یه چیز مث زندان حالا تو زندان میش تماس گرف اونجا نمیشد  

حتی با خونوادشم نمیتونست صحبت کنه 😭 

بعد از ۵۵ روز ک اومد دیگ تغییر کرد از این رو ب اون رو شد

در چه مرحله ای جدا شدید ؟؟؟

چن روز پیش بش گفتم کات تو عوض شدی گف فاز گرفتی فکرته بقیه روت اثر گذاشتن 

باز کات نکردیم 

امروز رفتم پیامای قبلا رو خوندم کارای قبلا رو مقایسه کردم دیدم این آدم اصن اون نیس یه ساعت صحبت کردیم آخرش گفتم تموم شه گف تو همش دنبال تموم کردنی کار نداری گفتم سیکتیر اشغال 😭 قط کرد دیگم هیچی ب هیچی 

دیدم تحمل بد بودنشو ندارم 

اگ نباشه بهتره تا انگار من با یکی دیگ انگار هستم اصن این اون نیس 

یدونه نمیگ ببینمت یا چیزی 

هیچی هیچی هیچی 

2706