2752
2734
عنوان

مرگ عشقم

353 بازدید | 20 پست

کسی میدونه کسایی که مجرد بوده و فوت میشه اون برزخ منتطر عشقش میمونه یا ازدواج میکنه؟ شنیدم میگن اگه متاهل بوده اون دنیا منتطر همسرش میمونه  ولی مجرد باشه ازدواج میکنه واقعیت یا دروغ؟ چون ما همدیگه خیلی میخواستیم ولی تصادف کرد و فوت شد😔

اون دنیا ازدواج مزدواج نیست 

اعصاب خوردی فقط اونجا که یکی زنگ میزنه بهت ولی صداش نمیاد قطع میکنی و خودت زنگ‌ میزنی، میبینی که اونم به تو زنگ زده و اشغاله بعد یه کم منتظر میمونی که زنگ بزنه، ولی میفهمی اونم منتظره که تو زنگ بزنی صبرت تموم میشه و زنگ میزنی میبینی اونم صبرش تموم شده و زنگ زده و اشغاله 😐😬

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
روحش شاد 🖤درد عمیقیه  من همیشه میگم. اگه قیامت دروغ باشه کجا ببینمت

مرسی غم نبینی🖤😔 واقعا خیلی سخته خدا کنم  کسی تجربه نکنه  وگرنع تا اخر عمر داغش رو دلت نمی دونی چکار کنی😔 

حتی وقتیم بمیرم نمی بینمش؟

عزیزم هیشکی از اون دنیا خبر نداره

اعصاب خوردی فقط اونجا که یکی زنگ میزنه بهت ولی صداش نمیاد قطع میکنی و خودت زنگ‌ میزنی، میبینی که اونم به تو زنگ زده و اشغاله بعد یه کم منتظر میمونی که زنگ بزنه، ولی میفهمی اونم منتظره که تو زنگ بزنی صبرت تموم میشه و زنگ میزنی میبینی اونم صبرش تموم شده و زنگ زده و اشغاله 😐😬
2706