2752
2734
عنوان

خاستگارام چرا به سوالام جواب درست حسابی نمیدن

| مشاهده متن کامل بحث + 686 بازدید | 53 پست
26 واقعا فکر کردن برا اینده سخت گیریه؟این همه ادم اول بچه میارن بعد فکر میکنن

حق داری منم ۲۳ سالمه ،۱۹ سالگی ازدواج کردم هم با خودم میگم چقد الکی ازدواج کردم بدون هیچ سوالی و شناختی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یه سری از مسائل رو میشه از قبل در موردش صحبت کرد... مثلا بچه داشتن؟؟ تعداد بچه؟؟ زمان بچه دار شدن؟؟ اصول تربیت بچه؟؟

ولی خب خیلی چیزا قابل بحث نیست... مثلا این که چطور میخوای آینده بچه رو تامین کنی؟؟ ادامه شرایط زندگی شخصی و متاهلی بعد بچه؟؟ مسئولیت‌های بچه داری؟؟؟

اینا رو آدم باید تو موقعیت بچه‌داری یا حداقل نزدیک بهش قرار بگیره تا تصمیم بگیره

🖤🖤از حسین ابن علی هر چه بخواهی بدهد، تو زرنگ باش و از او نسل علی‌دوست بخواه🖤🖤                                                  Good behavior is very powerful; like a good medicine! #pharmacist                                                                                                          لطفاً اگر سؤالی دارید، تو یکی از تاپیک‌های خودم بپرسید. من خوشحال می‌شم اگر بتونم کمکتون کنم ولی متأسفانه نمی‌تونم همه اعلان‌هامو رو چک کنم.
ما دخترمون يكسالشه و در مورد بچه حرف نزده بوديم

خب موضوع مهمهیه شاید مثلا شوهرت دوش نداشت بچه دار شه یا شیوه تربیتشیون جوری باشه ک تو خوشت نمیاد فکر میکردم قبل ازدواج باید صحبت بشه

2731
هدفت از تشکیل خانواده نباید بپرسم؟ سوال مهمیه که

اتفاقا سوال مهمی نیست 

کسی نمباد جوابتو بد بده که جوابا از قبل تعیین شدست😀😀

فقط 24 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یه سری از مسائل رو میشه از قبل در موردش صحبت کرد... مثلا بچه داشتن؟؟ تعداد بچه؟؟ زمان بچه دار شدن؟؟ ...

این اقا خیلی بچه دوسته کسی ک این همه بچه دوس داره و هر لحظه برام عکس بچه میفرسته باید بیشتر مهم باشه براش اگه مهم نیست چرا این همه بچه بچه میکنه تا حد کوچیکی باید فکر کنه نه دیگه مسایل جزیی

اخه پیشنهاد دوستی نیست ک چجوری برا ازدواج این مدلی میکنن

معنی ادواج برا اونا فقط ....با دور از جون شما یه کلفت که براشون بپزه بشوره بچه بزرگ کنه 

اینکه حالا زنشون از نظر مالی حسرت داشته باشه نداشته باشه بچشون چجوری بززک بشه مهم نیست 

من فقط جواب استارتر رو میدم و تویی که منو ریپلای میکنی و با نظرم مخالفی بهت میگن قاشق نشسته من تعهدی ندارم به تو فضول جواب پس بدم  خداروشکر تفتیش عقاید ممنوعه قرار نیست بابت دادن نظر متفاوت مواخذه بشم ......Life is this l ike thisبلد نیستم چی بگم خیلی آدم واردی تو جمله بندی نیستم 😹😂ولی عاشقتونم خیلی گلید سرشار از خوب هست شما فارسی کیلی کیلی کم بلد بود... سوادمم صفره صفره در حال حاضر مغزمم از گچ پر کردن احساسات ازش فوران نمیکنه     بارون_بهار _شیراز  رونیا۹۲   negin770😻😻😻😻😻 ریحانه ۱۳۷۱۰۲
حق داری باید هم بپرسی من از جدی بودنت و آینده نگر بودنت خوشم اومد آدم باید تکلیف آینده خودش بدونه و ...

ولی تو جامعه ما این چیزا مطرح نیست ادمایی مثل من باید تنها بمونن از بس همه بی فکر میرن ازدواج میکنن

خب موضوع مهمهیه شاید مثلا شوهرت دوش نداشت بچه دار شه یا شیوه تربیتشیون جوری باشه ک تو خوشت نمیاد فکر ...

اینا رو باید تو دوران شناخت و اشنایی بفهمی

اکثر آدما که من و شما هم جزوشونیم اونقدر شناخت رو خودمون نداریم که بخوایم تو جلسه خاستگاری جواب معقولی برای این سوالات داشته باشیم

عزیزم شمام خیلی سخت میگیری و وارد جزئیات میشید، خب کسی که میاد خواستگاری حساب خرج و مخارج را کرده که اومده، اینکه میپرسی بچه را میتونی تامین کنی یه جوابش تو یه سوال کلی هست مثلا درآمدتون برای زندگی تو چه سطحی کافیه، به نظرم خودتون با مشاور صحبت کنید تا حساسیتتون کمتر بشه و راحتر تصمیم بگیرید و درستر، چون آینده قابل پیش بینی نیست، خیلی‌ها بودن اوایل ازدواج موقعیت خوبی داشتن بعد چندسال پیشرفتی نکردن و برعکسش هم من دیدم با حداقل ها شروع کردن و بعدها زندگی خوبی داشتن، به اخلاقشون نگاه کن، ایمانشو ن، ناشی که برای زندگی میکنه اهل کار بودنشون 

خودت چ جوابی میدی ب این سوال ،؟ ب نظرم خیلی کلیشه ایه طرف باید ی جواب کلیشه ای که از قبل اماده کرده ...

تشکیل خانواده و ارامش و کامل شدن 

چی میشه کلیشه بودنی حداقل همه باید یه بار فکر کنن مثلا خیلیا فقط برا رابطه جنسی یا تولید مثل ازدواج میکنن

خودت چ جوابی میدی ب این سوال ،؟ ب نظرم خیلی کلیشه ایه طرف باید ی جواب کلیشه ای که از قبل اماده کرده ...

درسته هرکسی نمیتونه تو جلسات خاستگاری جواب واضحی برای این سوالات داشته باشه

2706