2752
2734
عنوان

خاستگارام چرا به سوالام جواب درست حسابی نمیدن

| مشاهده متن کامل بحث + 686 بازدید | 53 پست
ینی اینایی ک ازدواج کردن همینجوری ازدواج کردن ؟

بله، ما فکر میکنیم که گرداننده اصلی برنامه های زندگی هستیم 

ولی وقتی درست ببینیم میفهمیم ما شاید بتونیم بیست درصد مسائل را کنترل کنیم وکنترل کننده اصلی خداست.

شما فرض کنید تو خیالاتتون هزار جور برنامه میریزید ولی همه برنامه ها نقش بر آب میشه .مثلا کسی که کودک عقب افتاده ذهنی داره،ویا در طول زندگی دچار معلولیت میشه، حالا چه ذهنی وچه جسمی شاید بگید با علم میشه جلوش را گرفت ولی جواب این هست که نه 

علم هنوز اینقدر پیشرفت نکرده واین همه انسان روی کره خاکی با مشکلاتشون تافته جدا بافته ای از ما نیستند

ما فقط باید با توکل به خدا پیش بریم.

بیشتر جوانهای امروزی خیلی تخیلی زندگی می کنند واین سمی ترین چیزه.

قدیمی ها با همه خوب وبد زندگی ازدواج میکردند وپیش میرفتند.

ولی الان همه دوست دارند خوشبخت ترین وبهترین باشند در حالی که دنیا هنوز آماده این حجم از اطلاعات ومعادلات نیست.

سلام،برای سلامتی وخوشبختی همه (صلوات)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

اینا رو باید تو دوران شناخت و اشنایی بفهمی اکثر آدما که من و شما هم جزوشونیم اونقدر شناخت رو خودمون ...

تو دوران شناخت مهمه ببین مشکل اینه انگار تو شناخت بیشتر دنبال تفریح و اب میوه خوردن و این چیزان نمیدونم چجوری توضیح بدم   

2731

احتمالا سوالاتت خیلی کلی بوده مثلا بچه رو میتونی تامین کنی یه تامین میتونه در حد خوردو خوراک باشه یه تامین در حد تامین بچه در حدی که هرچی دلش میخواد باشه حتی سفر فضایی پس طبیعیه که نتونن یه جواب درستو واضح بدن  چون هرچی بگن بعدش گرفتار میشن  یا مثلا هدفت از ازدواج چیه توقع داری چی  بگن اگه بگن برای تامین نیازهای انسان از طریق قانونی و شرعیه احتمالا شمای دختر خانوم  میگید  اها مارو واسه ی تامین  نیازهات میخوای اگه بگن بخاطر رسبدن به کمالات شماها میگید  اهان پس به خاطرعشقو  علاقت به من نبوده در هر صورت میشه یه ایرادی ازش گرفت تواین دوره زمونه با وجود خیلی از ازادیهای نامشروع همینکه  یه پسر که کارو درامدی داره و دنبال یه دختر سطح خودشه اونم برای ازدواج یعنی بازم جای امیدواری داره البته که باید از نظر اخلاق و رفتار و خونواده و فرهنگ بررسی بشه ولی اینکه بگیم این سوال منو جواب نداده پس بدرد نمیخوره خوب این بنظرم درست نیست و اینکه برای سوالات درست واصولی تو خواستگاری بنطرم از یه روانشناس برجسته کمک بگیر

حتما سوالای بی مورد میپرسی یا زیادی ریزبینی و اونام خوششون نمیاد

نباید پرسید؟ من جهیزیه و نمیدونم خونه اینا رو کم میپرسم دیگه یه اخلاق بچه و محل زندگیه بی مرود نیستن وگرنه در موئرد تعدادمهمون عقد و عروسی و ... مهم نیست نیمدونم ماشینش و فلان برامم مهم نیست ولی اینده خودمو بچم اهمیت داره برام

من موقع خاستگاری8سال پیش به شوهرم گفتم از غرزدن بدم میاد اونم درجوابم گفت دیگه زندگیه ممکنه پیش بیاد اصلااون موقع سخت نگرفتم به جواب هاش الان غر میزنه وکلا یادش نمیاد چه شروطی گذاشته بودم و درمورد چی باهاش صحبت کردم بیشتر سعی کن اخلاقشو مثل اجتماعی بودن بهانه نگرفتن بدل نبودن عصبی و فحاش نبودن و......خودش و خانوادش بدونی  

⁦❤️⁩
من موقع خاستگاری8سال پیش به شوهرم گفتم از غرزدن بدم میاد اونم درجوابم گفت دیگه زندگیه ممکنه پیش بیاد ...

اینا خیلی برام مهمه ولی یه سریا پنهون میکنن یا میگن مهم نیست حالا به ویزه ذر صورت داشتن شغل و پول هی اینا رو میکنن چشم ادم فکر میکنن بقیه چیزا مهم نیست

اینا خیلی برام مهمه ولی یه سریا پنهون میکنن یا میگن مهم نیست حالا به ویزه ذر صورت داشتن شغل و پول هی ...

نه اینایی که گفتم مهمه خیییلی بعضیا سعی میکنن خودشونو خوب جلوه بدن تو رفت و امد زیاد با خودش و خانوادش باید بشناسیش

⁦❤️⁩