2733
2734
عنوان

دختره هم کلاسیشو کشته بخاطر یه پسر+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 545 بازدید | 38 پست
۱۱سال پیش دوست پسرش میکشتش و جنازشو میندازه آشغال و هیچوقت جنازش پیدا نشد سال۱۴۰۰هم دوست پسرش اعدام ...

فیلم چی؟

میشه دوباره اسمشو بگید مرسی

💙عاشق خودمم💋... از من فقط یدونه تو دنیا هست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وای تو شهر مامانم اینا زمستون دقیقا ی دختر ۱۳ساله دوستشو با چاقو کشت سر همین موضوع بعدم برادر کوچک د ...

من خبرشو خوندم. حالم بد بود. دو تا ادمو کشت. اونم یه دختر بچه 13 ساله 

خدایا ادم میمونه . اینا واقعا حلال زادن!! یا شیطان تو نطفشون شریک!! یا لقمه حروم

وای تو شهر مامانم اینا زمستون دقیقا ی دختر ۱۳ساله دوستشو با چاقو کشت سر همین موضوع بعدم برادر کوچک د ...

وایییی

برام دعا کنین فرهنگیان بیارم و شرمنده مادرم نشم😘من نیازمندم تک دختر جهان پسری با قد ۱۹۰ و ته ریش و چشم ابرو مشکی باشم😂🦧
2731
دقیقا بخاطر همین من هروقت گوش میدم گریم میگیره،بعضیا میگفتن جنازشو تکه تکه کرده اونجایی ک اقای چاووش ...

ماکه اصل داستانشوهیچوقت نمیفهمیم ولی فکرشم ناراحت کنندس که یه مادرحتی جنازه ی دخترشم به دستش نرسه💔

💕مایار ندیده تب معشوق کشیدیم💕
من خبرشو خوندم. حالم بد بود. دو تا ادمو کشت. اونم یه دختر بچه 13 ساله  خدایا ادم میمونه . اینا ...

من مادر این بچه هارو دیدم طفلی همین دوتا بچه رو داش ک کشته شدن از شوهرشم سالها بود جداشده بود و تنها بچه هارو بزرگ میکرد‌‌..جفت بچه هاش جلو چشاش جون دادن بخلطر ی دختربچه وحشی 

خدایا ۹ سال شدا😢 ۹سال دعا نذر ختم چرا جوابمو نمیدی  این دنیات ی بچه بهم‌ بدهکاره یادت باشه
من مادر این بچه هارو دیدم طفلی همین دوتا بچه رو داش ک کشته شدن از شوهرشم سالها بود جداشده بود و تنها ...

پناه بر خدا😔

جریان همون عشق و عاشقی بوده؟ 

خانواده قاتل رو شناختی دارین؟ اینکه مثلا اعتقاداتشون چحور بوده...

میخام بدونم چی باعث شدخ یه بچه قاتل بشه

پناه بر خدا😔 جریان همون عشق و عاشقی بوده؟  خانواده قاتل رو شناختی دارین؟ اینکه مثلا اعتقادات ...

اره و حسادت قاتل ب چهره و خوشگلی این دختر. خود قاتل چهره خوبی نداره..مقتول خیلییی خوشگل بود..اره پدر مادرش رو دیدم خیلییییی ساده و مظلوم بودن ولی شناخت اخلاقی ندارم ازشون...

خدایا ۹ سال شدا😢 ۹سال دعا نذر ختم چرا جوابمو نمیدی  این دنیات ی بچه بهم‌ بدهکاره یادت باشه