2752
2734
عنوان

شوهرای شما هم دهن لقن یا فقط واسه من این کارو کرده ؟😒🤦🏻‍♀️

| مشاهده متن کامل بحث + 416 بازدید | 40 پست
نه دهه شسصتی هم هس نزدیک هفت هشت سال از من و شوهرم بزرگتره  شوهرم میگه یکم شیش میزنه دختره &n ...

ای وای😂اره با اینجور حرفا یکم شیش میزنه😂

من خودم دختر آرومیم یعنی کلا تو جمع صدای بلند من رو نخواهی شنید مگر اینکه جمع دوستای خودم باشه بعد گاهی وقتا میریم بیرون با دوستای همسرم میبینم یسریاشون همش درحال شوخی کردن و ... هستن هم برام جالبه هم عجیب😂مثلا ته مکالمم با دوستای شوهرم درباره شغل و تحصیلاتشون باشه

ای وای😂اره با اینجور حرفا یکم شیش میزنه😂 من خودم دختر آرومیم یعنی کلا تو جمع صدای بلند من رو نخوا ...

دقیقاااااا میگف خودمو واس شوهرم چس کردم اخه خجالت بکش بگو قهر کردم چرا میگی چس کردم خنگ   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دقیقاااااا میگف خودمو واس شوهرم چس کردم اخه خجالت بکش بگو قهر کردم چرا میگی چس کردم خنگ   &nbs ...

یکم به فرهنگ طرف مقابل عم ربط داره دیگه😂مثلا از زبون یه خانم متشخص. همجین کلماتی بیرون نمیاد مگر درمواقعی که با یه نفر بیش از اندازه صمیمی باشی

ایشون یا خیلی احساس صمیمیت کردن یا فرهنگشون اینطور بوده😂هرچیه که دیگه نمیبینیش با این حرف شوهرت😂😂

2731
یکم به فرهنگ طرف مقابل عم ربط داره دیگه😂مثلا از زبون یه خانم متشخص. همجین کلماتی بیرون نمیاد مگر در ...

شوهرم میگه حتما به زنش نگفته چون اگه گفته بود خودشو یه مدلی میکرد و ادا میومد جلوم ک مثلا باهام قهره   یه سری شوهرم بهش سلام نکرده بود قیافشو شکل قهرا کرده بود و شوهرش به شوهرم گفته باهات قهر کرده بهش سلام نکردی  

چرا خوشت نیومد 

دختره کلا متوجه حرفاش نمیشد اصلا من خجالت میکشیدم جلو شوهرش این حرفارو میزد 

نوشابه میخورد میگف وااای اروغ باید بزنم شوهرم خوشش نمیاد

میگف بیا جاهامون عوض کنیم تو خیلی اخلاقات شبیه شوهر منه