2752
2734
عنوان

شوهرای شما هم دهن لقن یا فقط واسه من این کارو کرده ؟😒🤦🏻‍♀️

| مشاهده متن کامل بحث + 416 بازدید | 40 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
اتفاقا کار خوبی کرده ک گفته مبره ب زنش میگه طرف  بعد زنه میفهمه گوه اضافه خورده

واقعا تحمل دختره سخت بود 

تازه من انقد تحمل کردم رفتیم تو ماشین شروع کردم دعوا کردن ک چرا همچین حرفی زده و شوهرم گفت باید خودت جوابشو میدادی میگفتی تا دیگ چرتو پرت نگه  

این دهن لقی نیست رک بودنه😂بنظرم یه بهونه میاورد بهتر بود تا خانوم همکارشو جلو خودش ضایع کنه چمیدونم یکم میپیچوندتش خودش متوجه میشد بهتر بود منم این چیزا برام پیش اومده

دانشجو همسرم گیر داده بود باهم بریم شمال ویلای اونا من اصلا از دختره خوشم نمیومد به شوهرم گفتم هی بهونه اورد دیکه بیخیال شد

حالا کار همسرمم کار درستی نیست ولی نباید مستقیم میگفت به شوهرش 😂😁عب نداره حالا کذشت دست شوهرتمدرد نکنه بیچاره بخاطر تو گفته

واقعا تحمل دختره سخت بود  تازه من انقد تحمل کردم رفتیم تو ماشین شروع کردم دعوا کردن ک چرا همچی ...

پس شوهرت دوستت داره 

اتفاقا کار خوبی کرده گفتع

میدونی چرا تابوت جوونا سنگینه؟! چون با ارزوهاشون دفن میشن💔    کاربری یازدهم🤐            
این دهن لقی نیست رک بودنه😂بنظرم یه بهونه میاورد بهتر بود تا خانوم همکارشو جلو خودش ضایع کنه چمیدونم ...

وای فکر کن از من میپرسید چقد تو حمومی من گفتم یه ساعت اینا ،، بمن میگف شوهر منم یه ساعت میره حموم وااای شما دوتا چیکار میکنین یه ساعت اخهههه به حموم من چیکار داری دختره خر😐😒

فقط حواست باشه نطراتتو انقدر واضح راجب فامیلا به شوهرت نگی😂😂😂یهو بره به مامانش بگه زنم میگه اصلاا ...

وقتی جایی بخواییم بریم همین کارو میکنم از قبل میگم به مامانت بگو خودت خوشت نمیاد فلان جا بری و کار داری 

بیچاره رو بده میکنم و همه چیو میندازم گردنش  

وقتی جایی بخواییم بریم همین کارو میکنم از قبل میگم به مامانت بگو خودت خوشت نمیاد فلان جا بری و کار د ...

😂😂😂منم دقیقا همبنم... میگم یه موقع نگییی من کار دارم فردا نمیتونیم بیایم بگو خودت کار داری بیچارهدیگه خودش یاد گرفته سر خود این کارو انجام میده لازم نیست بهش بگم

2706