2733
2734
یه عکس واضح تر بذار ببینم واقعا دخمله یا نه

سلام اجی جون خوبی میگم امروز تاپیک داری بفرشتی واسه حذف اگه نداری میشه مال منو بفرستی 

@نون_بربریییی    

اگه داری اینو میخونی؛ میخوام بهت بگم که  هیچوقت نباید امیدت و از دست بدی  توی لحظه ای که فکر میکنی به تهش رسیدی  و دیگه نمیتونی ادامه بدی  خدا برات یه معجزه میفرسته🌱 پس لطفا ادامه بده... چون تو قطعا میتونی به خواسته هات برسی  به قول الهه ی قمشه ای: «آرزو دلیلِ بر استعداده؛ اگه استعدادشو نداشتی  یا قرار بود بهش نرسی  خدا هیچوقت تو سرت نمیداختش🦋»اینو یاد بگیر که تو با توهین نمیتونی اعتقاد کسی رو عوض کنی پس احترام خودت رو نگه دار😇

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731
سلام اجی جون خوبی میگم امروز تاپیک داری بفرشتی واسه حذف اگه نداری میشه مال منو بفرستی  @نون_ب ...

من بلد نیستم بفرستم عزیزم♥️ هیچوقت تا حالا تاپیکامو‌حذف نکردم یعنی بلد نبودم لینکشو بذارم

فقط 22 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 که تو خداوندِ رویدادهای محالی🙂 𝟏𝟒𝟎𝟑/𝟎𝟗/𝟎𝟏 الهی بیاید بماند نرود آن شادی🌱🦢
باباول کنید بنده خدا رو منتظرید بگه پسر بهتره بهش همه بپرن

من ب خودش گفتم خوشگله مثلا از روی دوستی 

بنده خدا بد فهمید بعد من پسر دارم واسم اصلا مهم نیس چی باشع 

فقط کنجکاوم

لوبیا قرمزه یا چیتی استاد؟😂

سلام عزیزم خوبی 

میگم امروز تاپیک اگه واسه حذف نداری میشی مال منو بفرستی

اگه داری اینو میخونی؛ میخوام بهت بگم که  هیچوقت نباید امیدت و از دست بدی  توی لحظه ای که فکر میکنی به تهش رسیدی  و دیگه نمیتونی ادامه بدی  خدا برات یه معجزه میفرسته🌱 پس لطفا ادامه بده... چون تو قطعا میتونی به خواسته هات برسی  به قول الهه ی قمشه ای: «آرزو دلیلِ بر استعداده؛ اگه استعدادشو نداشتی  یا قرار بود بهش نرسی  خدا هیچوقت تو سرت نمیداختش🦋»اینو یاد بگیر که تو با توهین نمیتونی اعتقاد کسی رو عوض کنی پس احترام خودت رو نگه دار😇
سلام عزیزم خوبی  میگم امروز تاپیک اگه واسه حذف نداری میشی مال منو بفرستی

اره گلم بفرست برام لینکشو

𝑺𝒐𝒎𝒓𝒕𝒊𝒎𝒆𝒔 𝒊𝒕 𝒕𝒂𝒌𝒆𝒔 𝒕𝒉𝒆 𝒘𝒐𝒓𝒔𝒕 𝒑𝒂𝒊𝒏 𝒕𝒐 𝒃𝒓𝒊𝒏𝒈 𝒂𝒃𝒐𝒖𝒕 𝒕𝒉𝒆 𝒃𝒆𝒔𝒕 𝒄𝒉𝒂𝒏𝒈𝒆.  :)✨️🪐_https://abzarek.ir/service-p/msg/1884722_

https://www.ninisite.com/discussion/topic/13096862/%d8%ae%d8%af%d8%a7%d8%ac%d9%88%d9%86%d9%85-%d8%ad%d8%aa%db%8c-%d8%a7%da%af%d9%87-%d8%a7%d8%ae%d8%b1-%d8%a7%d8%b2%d8%af%d9%88%d8%a7%d8%ac-%d9%85%d8%a7-%d8%ac%d8%af%d8%a7%db%8c%db%8c-%d8%a8%d9%88%d8%af-%d9%85%d9%86-%d8%a8%d8%a7%d8%b2%d9%85-%d9%85%db%8c%d8%ae%d8%a7%d9%85%d8%b4?postId=335833278

تاکید کن شخصیه و بجای سهمیه امروزت اینو پاک کنه ممنونم 

2706