2737
2739
عنوان

حس میکنم دماغم بزرگه و زشتمممم 📸

180 بازدید | 20 پست

۲۳ سالمه...یموقعایی دماغم رو مخمه میگم حتما خیلی بزرگ و زشته حتما خودم خیلی زشتم و این افکار کلافم کرده.نگید عمل کن چون اولا بینیم گوشتیه بعد پوستش خیلی ضخیمه خیلی های ریسکع.عکس میزارم خیلی زود پاک میکنم

گیر کردم تو شبی که گفتی باید جداشیم💔

بذار

🌙پرسش واقعی این است که آیا آن آیندهٔ درخشان‌تر واقعا همیشه این همه دور از ماست؟ (بریده‌ای از کتاب: قدرت بی‌قدرتان)🌙خواهشمندم در نوشتارِ خود «هکسره» را رعایت کرده (کردِ نادرسته!) و از چنگ انداختن به اعصابِ (اعصابه نادرسته!) دلباختگانِ زبان، خودداری نمایید.⭐ 🐱"Have a biscuit, Potter"🐱
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
2740

خوشگلی که استارتر😍

فرمش با بقیه صورتت هماهنگه اصلا روش حساس نشو

🌙پرسش واقعی این است که آیا آن آیندهٔ درخشان‌تر واقعا همیشه این همه دور از ماست؟ (بریده‌ای از کتاب: قدرت بی‌قدرتان)🌙خواهشمندم در نوشتارِ خود «هکسره» را رعایت کرده (کردِ نادرسته!) و از چنگ انداختن به اعصابِ (اعصابه نادرسته!) دلباختگانِ زبان، خودداری نمایید.⭐ 🐱"Have a biscuit, Potter"🐱
اره بخدا با دوربین گوشیمه😂

اول اینکه خیلی خوشگلی 

پوستت خیلی خوبه چیزی میزنی بهش؟

دماغتم بزرگ نیست 

حس میکنم عین خودمی منم همش میگم دماغم بزرگه چون واقعا از نظر خودم بزرگه بعد همه هم نظرشون براینه ک خیلی خوبه 

2706